Zapal mocovych ciest

karol

Jednoduche riesenie: Jest denne aspon 1000-1500 Mg vitaminu C, najlepsie rozdelit si to na 2-3 davky a po zapaloch mocovych ciest nezostane ani stopa.

brusnička

môžem mať zápal močových ciest aj keď nechodím často na wc a pri močení ma nič nebolí? Mám bolesti po obidvoch stranách bruška a neviem či to sú vaječníky alebo močové cesty. Raz som už mala zápal moč. ciest a preliečila som si to len Urinalom - tobolkami.

dada

dodrziavam vsetko,co mi lekari nariadili,idem sa vycikat pred aj po milovani,umyjem sa po kazdom milovani,obliekam sa teplo a chranim pred predchladenim, pijem vela tekutin, no po kazdom milovani vzdy na druhy den dostanem zapal mocovych ciest...som bezradna...bola som aj u gynekologa a urologa vsetky vysledky mam v poriadku a jedina rada bola:no to sa stava...ano,ale ako mam takto zit???nemozem predsa cely zivot brat antibiotika........

alickaj

Zuzka skús ten urologický čaj striedat s prasličkou a zlatobylou.Tie sú tiež dobré na močové cesty.A nech popije dačo aj partner.

zuzka123

ahojte. Ja mam tiez problemy z infekciou mocovych ciest, a to vzdy po milovani. Mavam tie bolesti pravidelne kazdy mesiac, uz pomaly nemam ani chut na sex. Ked citim, ze uz dostavam infekciu vzdy si dam jednu tabletku antibiotik, co asi nie je spravne a pijem vela tekutin plus aspon 1 liter urologickeho caju plus nejaku tabletku od bolesti a do druheho dna su bolesti prec. Treba zacat hned pri priznakoch infekcii, nie po 2 alebo 3 dni.Zatial mam tabletku a vela tekutin osvedcene. Tiez ma uz nebavia tie vecne bolesti. Po sexe sa zvyknem utriet len vlhkou servitkou, tak teraz vidim ,ze to nestaci.

kitti

Treba naraz liecit aj partnera aj teba. Ja som to dostavala naspet stale od neho,darmo ma liecili.Mala som aj nejaku zensku chorobu a to sa mi stale prenieslo na mocove cesty. Vyskusajte od VALOVIC-kvapky URO,alebo Sulinku,pomaha

ethel

veronika- predpokladám,že si mal e-koli infekciu.Ano je potrebné preliečiť aj partnera.Pozor na verejné WC a plavárne..

veronika198

Ahojte,som velmi rada ze som nasla tuto stranku...mozno sa nieco nove dozviem.Uz pomaly 2 roky mam aj ja podobne problemy-pravidelne bolesti najprv to bolo raz za 2 mesiace a teraz kazdy mesiac... ale mam taky pocit ze som si to nechavala na poslednu chvilu-vzdy to po 4 dnoch preslo a ja som na to zas na nejaku dobu zabudla a tak som to liecila iba doma urolog.cajom a Urinalom...lenze v decembri ma partner prehovoril aby som uz konecne isla na vysetrenie...gynekolog. mi zistila ze ma bakteriu aj vo vagine aj v moci a dala mi nejake antibiotika.pomohlo mi to na 2 mesiace a teraz zas sa to vratilo-su to velmi neprijemne bolesti.znovu mi robila vysetrenie a bola som aj u urologa a teraz cakam co mi povedia. na buduci tyzden maju byt vysledky-tak som zvedava.na vysetrenie pojde aj partner,tak dufam ze sa to zlepsi,lebo su to otrasne stavy. ak mate nejake rady tak pomozte,lebo aj teraz prave to nie je najlepsie. dakujem

ivulca

PRESNE TAK AKO TU TA OSOBA NAPISALA ZE MA V TOM SKUSENOSTI V TOM OBORE JE TO PRAVDA VIDIM TO NA SEBE TREBA SI JU PORIADNE VYUMYVAT A VYCURAT TAK SA DA TOMU ZABRANIT VIEM ZE TO FUNGUJE MAM S TYM OSOBNU SKUSENOST