Zapal mocovych ciest

ally

ahoj, takze ako vidim tymto problemom netrpim len ja ako som si povodne myslela. Mam rovnaky problem po sexe s mojim partnerom, niekedy to prejde po par minutach ale niekedy to trva aj cely tyzden. Je to hrozne neprijemne a vycerpavajuce. Urinal ani ine lieky nepomahaju. Najhorsie na tom je ze chodim do prace a ked ma to chyti v autobuse niesom schopna to udrzat, preto stale nosim vlozky s vysokou savostou. Je to hrozne neprijemne...

wanda

presne tak, vela tekutin pit,pred pohlavnym stykom sa umyt antibakterialnym mydlom,vymocit,po styku taktiez umyt a vymocit,vela vitaminu C, Urovaxom nie kazdemu pomoze, takze velke nadeje do neho nevkladajte. Obliekat sa teplo hlavne na krize a na nohy, no a posilnit imunitu.

mimisak

ahojte, som nesmierne rada ze som nasla tuto stranku. ja mam takisto neustale problemy so zapalmi mocovych ciest. Prosim ak by ste mi vedeli poradit, budem velmi rada.Uz 2 roky dostavam zapal pravidelne po kazdom pohlavnom styku s mojim priatelom a pomaly ale isto to zachadza do toho ze zacinam pohlavny styk odmietat a vymyslat si vselijake hlupe vyhovorky nato, aby sme to nemuseli "robit".Bola som uz 2x s tymto problemom u gynekologa, raz u urologa, vsetky vysledky boli uplne v poriadku, iba mi dali nejake lieky na preliecenie vytoku. Priatel sa v najblizsej dobe chysta k urologovi, skontrolovat ci chyba nie je chyba v nom. Prosim ak by ste mali podobnu skusenost alebo vedeli pomoct, napiste. Dakujem

lenulla

Ja mam chronicky zapal mocovych ciest uz od 8 rokov a teraz mam 19. Sla som na nefrologiu, kde som doteraz pozorne kontrolovana. V nemocnici som bola kvoli tomu uz 5 krat. Zistili mi pri poslednej hospitalizacii, ze mam vrodenu chybu lavej oblicky. Zle mi filtruje moc a on sa z mechura vracia spat do oblicky. Ale len cast z mocu. To mi sposobilo zapaly a to, ze moja lava oblicka plni len zakladne funkcie a obe su uplne zjazvene. Poslali ma na operaciu. Nerezali ma, ale operovali ma zospodu. Po tejto operacii presiel uz rok, a moja oblicka sa spamatala, funkcie su v normale a nemala som uz zapal mocovych ciest. No tych 11 rokov som si uzila, brala som same antibiotika. TEraz som kontrolovana na nefrologii a na urologii. S tymto nie je sranda. Neberte to na lahku vahu. Nech vas poslu k odbornikom, pytajte sa k nim ak vas obvodny neposle sam. Liecte to vcas. Nie len tak preventivne. Nech vam spravia vysetrenia, ved od toho ich tu mame, no nie???

neprihlasena

nasla som vase prispevky nahodou vo vyhladavaci:-) ja som mala viac ako 7 rokov problemy s mocovymi cestami, absolutne nic nepomahalo - teda, nieco ano, lenze vzdy tak na 3-4 mesiace. asi pred 2 rokmi som 3 mesiace uzivala 1xdenne UROVAXOM. teraz mozem byt v prievane, mozem byt spotena a ist do prievanu a VOBEC nic sa nedeje, kedysi by som uz pri najmensom zafukani musela k lekarovi. fakt mi to zabralo, myslim, ze je to svajciarsky liek, ale mozem len doporucit. tazsie pripady musia uzivat 6 mesiacov, lepsie uzivat v zimnych mesiacoch.

snezienka

Ahojte, aj ja som mávala tento problém často. Nebavilo ma už chodiť k lekárovi po antibiozika...ale všimla som si vždy v lete - následok klimatizovanej miesnosti, holé chodidla v letných mesiacoch (večere), holé bruško, klima v aute, jednoducho stači ak ste náchylne na zápal močových ciest mali by ste sa tomu vyhybať. Ked je leto beriem na prírodnej báze niečo ako Urologika výťažok z červených brusníc!!!Alebo keď cítim, že už ma niečo poštipkáva tam dole pijem čaje na Choroby močovýchciest!!! Jeden môj známy dobry lekár mi to povedal ,,z mosta do prosta,,asi moc sexuješ s priateľom tam sa to akoby vyšucha zanesie baktéria a už je to.... Chcem povedať toto mám pod kontolou, viem že si musím dávať na to pozor mám vždy doma po ruke bylinkové čaje, a pomáha:)))

sisi12

PROSIM VAS MOZETE MI NIEKTO PORADIT??MOC VAS PROSIM!ZACALA ZO MNA Z NICOHO NIC PRI MALEJ POTREBE TIECT KRV A MAM BOLESTI TROCHU KED SOM NA MALEJ POTREBE,ALE MENSTRUACIA TO NIEJE..CIM TO MOZE BYT???