Zapal mocovych ciest

ivulca

NO TENTO PROBLEM SOM MAVALA AJ JA ZE SOM MALA POTOM ZAPAL ALE STAVALO SA TO TAK KED SOM PROSTE PO SEXE SA LEN UTRELA VLHKOU SERVITKOU NIE VZDY MATE CHUT LETIET A UMYVAT SA ALE TERAZ JE TO DOST OTRAVNE PO KAZDOM SEXE HNED VYSKOCIM Z POSTELE A LETIM SA UMYVAT ODVTEDY TO NEMAM TEDA RIADNE TO OTRAVUJE ALE KED TO POROVNAM S TOU BOLESTOU AKU SOM MALA KED SOM SA NEMOHLA ANI VICURAT A CURALA SOM KRV TAK RADSEJ BUDEM LETIET Z POSTELE SA PORIADNE UMYT V SPODNYCH PARTIACH

larvica

ja som tiez mavala taketo problemy, ja som aj bola sledovana (kvoli prekonanemu zapalu obliciek) na nefrologii, a moj nefrolog mi raz povedal ze keby sa mi to opakovalo - ze po sexe dostanem zapal mocovych ciest, tak ze sa to da niecim preliecit a zabera to (na tie opakujuce sa zapaly). ja som uz potom problemy nastastie nemala takze nakoniec nebolo treba. viac vam teda neviem poradit ale snad vam to aspon trochu pomoze...

ericat

Odpoveď pre Ruperta.
Po každom pohlavnom styku sa treba ísť hneď vymočiť a osprchovať. Možno sa ti to bude vidieť smiešne, ale pracujem v tomto odbore tak mám s tým skúsenosti

Lea 02

od včera ma bolí bruško v oblasti vaječníkov a mám aj biely výtok, nie však silný a bruško mám aj trošku napuchnuté, čo to može asi byť?

pagy

pred milovanim a po pilovani treba ist na malu potrebu,no najskor by mala pit urologicky caj a potom uvidite ci to prestane

sii

Rada pre vsetky baby co maju taketo problemy (aspon mne to pomaha):
1.Musite dbat na vysoku hygienu pred milovanim sa ist osprchovat (hlavne priatel poriadne vyumyvat najlepsie gelom na intimnu hygienu)
2. Po milovani bezpodmienecne ist na malu potrebu a najlepsie je este si vytriet vsetko mokrym antibakterialnym toaletnym papierom napr. Charmid je velmi dobry.(najlepsie je ist sa osprchovat ale ak inak nejde tak toto je to najlepsie aj pred milovanim)
3. A samozrejme vymenit si nohavicky.
Zlate pravidlo je nedat bakteriam a bacilom ziadnu sancu. A priatel ten musi takisto dbat na hygienu svojho ...penisu!
Mne to pomohlo zapal som uz nemala ani nepamatam kedy a to som mala velke problemy. Tak vela zdaru