gynekologicka poradna

ninusa

no plodne dni su vo vacsine v strede cyklu, neviem ako si na tom, ci ho mas pravidelny...niektore zeny otehotneju uz pri menstruacii, tak je mozne ze otehotnies....ale to ze to vyteka nevadi, ved to je normalne

ninusa

ahoj ninusa, dakujem za odpoved. no ano chcela by som otehotniet, prave preto sa nato pytam, lebo nechapem preco to priatel urobil lebo raz vravi ze je skoro a teraz urobil toto. no a mam 3dni po menstruacii, takze je dost velka pravdepodobnost ze by som mohla otehotniet???

ninusa

evicaaa454: dufam ze tehotna byt chces, lebo ano mozes byt tehotna...ze to vyteka je to prirodzene, gravitacny zakon nemusti :) ved to semeno sa do tema nevstrebe, len par spermii, ktore oplodnia vajicko...tak ak si mala plodne alebo okolo plodnych dni, tak mozes za par mesiacov kocikovat

evicaaa454

Dobrý den,mam jednu otazku, mam 21 rokov a momentalne mam prveho chalana chodime spolu 1apol,no ale chcela by som sa opytat,či môzem otehotniet ked sa domna spravil, ale po niekolkych vynutach to so mna vytekalo.??? je to normalne??? dakujem

ema

dobry vecer, pred dvoma tyzdnami mi robili kyretaz a chcela som sa spytat ci je normalne, ked mam hnedy vytok spojeny s takym ruzovkastym...mohlo by to byt nasledkom toho ze som to prehnala vcera s tancovanim?ako dlho po kyretazi nesmie byt vynakladana fyzicka namaha?dakujem za odpoved

luly

myslim, ze ty uz mas dobry tyzden...ak si ich prekonala a mas zlu imunitu, mozes dostat pasovy opar. mne sa to posledne stalo, nastastie uz som mala mesiac po porode,ale dojcila som. no a teraz som len v 11 tyzdni a v skolke su kiahne tiez, tak by mato tiez dost zaujimalo. a odkial si?

katka252

Prajem pekny den.Chcela by som Vas poprosiť o informaciu som v 33tyždni tehotenstva a v mojom okoli sa vyskitli ovčie kiahne.Neviem či som ich prekonala v detste.Chcem sa opitať či hrozi nejake nebespečenstvo dieťatku ak by som ich dostala.Za odpoved Vam vopred Dakujem Katka

dd

kazde dieta je ine, jedno si na to nezvykne, ine si zvyknut moze..v pol roku by som ja osobne dietatu ani hroznovy cukor nedavala a uz toboz nie na noc ked zaspava..spytaj sa pediatra, urcite Ti bude na to vediet povedat viac, ale podla mna to nie je dobre, aj ked z toho dieta nemusi mat problemy, ani nasledky..dieta v pol roku ma zacat papat prikrmy(ak je dojcene), pomaly, od zeleniny, ak dojcene nie je, uz ma prve prikrmy davno za sebou, ale moj nazor je, ze cukor do nich nepatri..

babíka1

Pol roka ma malá.Ja jej dávam čajík spokojne bruško a nedávam jej doň cukor.To len pri zaspavaní keď plače dam jej trošku hroznového cukru na cumeľ a je kľudnejšia.Len neviem či to môžem či jej to nemôže uškodiť.