Prírodná kozmetika

Moireal

Ja mozem odporucit cesku znacku TOPVET a NOBILIS TILIA. Maju len tie najlepsie produkty. Co mi uplne najlepsie posobilo na tvar bola bylinna propolisova mast od TOPVET. Bola lacna a vydrzala dost dlhho. Najlepsie co som kedy mala. Ani arganovy olej mi tak nepomahal. Este mozno Cremcann silver krem, ten bol s nanocasticami striebra. Ale propolis vedie. Fakt odporucam!

Maruska9

Dievcence, ja uz vyse rok a pol pouzivam na plet len bio za studena lisovane rastlinne oleje (arganovy, sipkovy, konopny) a mam plet horsiu ako kedykolvek predtym..som z toho sklamana...vsade pisali o pociatocnom zhorseni ako o prejave detoxikacie pleti od zanesenia chemikaliam..ale rok a pol je uz pridlho.. Mam necistu, flakatu tvar... akne sa zlepsilo..ale je strasne necista, ma taku ,,nerovnu strukturu" co nie je pekne na pohlad..a ziaden make up (aj ten pouzivam prirodny) to neskryje.. nemate pre mna prosim, nejaku radu? resp. Vase skusenosti.. Dakujem krasne :)

Klara154

ja už výše roka používam weledu odporucila mi ju predavacka v dmke, vyskúšala som ju a zostala pri nej prirodná kozmetika ktorá je cenovo dostupná a dá sa kúpiť v každej dmke alebo cez internet :)

zuzi74

laura36, ak dlhodobo pouzivas kozmetiku v ktorej sa nachadzaju chemicke zlozky a potom prejdes na bio kozmetiku, nemozes ocakat uz po tyzdni, ze budes mat plet ako babika. To ti nikto nemusi nahovarat, to je bezny ocistny proces pokozky.

laura36

Morticia zdielam rovnaky nazor ako ty, vsetko co bolo bio som vyhodila doteraz a nik mi nenahovori, ze krem, s ktorym moja pokozka po tyzdni vyzerala tak hrozne mam pouzivat dalej , ze pokozka si musi zvyknut.Myslim, ze uz pri prvom pouziti niecoho na tvar clovek musi mat pocit, ze mu to "sadne". Vratane samponov, s vynimkou vzoriek Annemarie Borling kozmetiky je vsetko prirodne na nic co som mala.

zuzi74

morticia, mozno si len tie vlasy musia zvyknut na bio sampon. A samozrejme, ze kazdy ti nemusi sadnut. Ja som tiez nemala zo zaciatku tie vlasy najkrajsie, nejde to zo dna na den, ani za tyzden. Chce to naozaj trpezlivost. Taktiez co sa tyka olejov, tak mi este viac zjemnuju vlasy, ale aspon do samponu obcas kvapnem a premasirujem pokozku. Ak ti splasknu po pouziti oleja, mozno ho len davas prilis vela.
Co sa tyka Bio kremov, ani tie nemusia vzdy sadnut na plet. Aj ja som sa uz vyhadzala z takeho kremu, tak som hladala dalej. Mozno ti zrovna nesadla nejaka zlozka z kremu. Skus pouzit len obycajny 100% za studena lisovany olej, napr. taky mandlovy. Je bez vone, vhodny uz aj pre male babatka. Alebo nejaky iny vhodny pre tvoju plet. Ja mam tiez velmi citlivu plet a musim naozaj vyberat opatrne, ale vratit sa naspat k chemickym kremom by som naozaj nechcela.

morticia 17

Ahojte všetci!! Poslednou dobou stále počúvam, že všetko prírodné a všetko BIO je dobré!! Já napríklad vôbec nemôžem prírodné šampóny na vlasy a ani oleje. Pretože mam po nich vlasy ako seno proste mi zkrepovately.Proste hrôza , po olejoch zasa splihnuté. O krémoch a mliekach ani nehovoriac. Zo všetkého , čo má prírodný konzervant sa vyhadzujem. Minule , že BIO krém za 20 euro s mandľovým mliekom a ja som mesiac chodila na dermatológiu. Takže týmto výrobkom vôbec nefandím.

staska

vrelo odporúčam kozmetiku od Betterware. Je to talinská značka veľmi známa hlavne vo východnej europe v Taliansku či vo Francúzsku a ja osobne m´m s ňou veľmi dobré skúsenosti. Je založená na prírodnej báze, čiže sa nemusíte báť nežiadúcich účinkov. Online katalóg si môžte pozrieť tu:www.betterware.co.cz
Ak by ste mali záujem o túto kozmetiku kontaktujte ma na e-mail anna.anastazia.bebkova@gmail. com.

janulikkk

Ja som vyskusala vsetku moznu kozmetiku prirodnu aj obycajnu ale len weleda zlepsila plet a som s nou spokojná zacala som pouzivat kremik na prve vrasky a je super :)