tukozrutska polievka alebo ovocie a zelenina

veverka

tuli,prosim ta,to si kolko vazila,ked si schudla az 19 kg.A to naozaj jes polievku 26 den?Tak to klobuk dole pred tebou,ze mas taku vydrz.ja som ju vydrzala jest az 5 dni,neschudla som ani deko a uz by som ju ani nejedla.Nic horsie uz asi nepoznam.

tuli

ta hlaska, ze krvna skupina 0 pribera z tej polievky ,toto napise skuseny odbornik?blbost nenormalna, ja mozem 100 % potvrdit, ze ta polievka funguje, je to kentus, ja davam namiesto paradajok pretlak a ma perfektnu chut, jem ju uz 26 den, posledny krat o 14:00, mam dole 19 kila tuku a citim sa super, mam troska rozhadzanu menstruaciu, ale to mozu byt aj ine faktory, a jem iba tu polievku a salat s jogurtom(salat z cinskej kapusty, paradajok,korenie,jogurt biely clever :)lacny a posluzi fajne), po 3 dnoch mi zaludok tak navikol, ze uz niesom hladna, ked mam bolesti hlavy, znizeny cukor, dam si dozrety banan, rozmixujewm ho doslovne v ustach, 5 minut asi sa hram s 1 bananom, a uz mi je dobre, pocit hladu prec, a polievku jem 3 x denne, ta polievka je dobra, a poznam 10 ludi co podla mojeho rezimu maju za tyzden dole uz 5 kila, ten recept s masom je zly, zatazuje travenie a stopuje chudnutie

janushka

ja som zastanca tukozravej polievky, za tyzden som schudla 2,5kg a vahu si drzim uz dva mesiace stabilnu.ale nerobila som si ju presne podla daneho receptu, dala som si aj inu zeleninu, vsetko mozne a veeelmi mi to chutilo.a nedrzala som predpisanu diety, na ranajky som mala normalne jogurt s grepom a ked som bola hladna tak som si dala misku polievky.je to super, lebo to zaplni zaludok a nebola som hladna.po statniciach zopakujem.

Katelin

ta tukozrutska polievka je kentus prvej triedy,fakt stacil mi jeden tanier a skoncila som,ovela lepsie je podla mna jest cerstvu zeleninku a ovocie

sfdr

Rozdiel je... a obrovsky... Tukozrutska polievka sa ti po 3 dnoch tak sprotivi, ze ti bude zle uz iba od pomyslenia na nu. Nasledkom toho ti sice prestane chutit jest, mozno i schudnes, no mozog pochopi, ze evidentne ide o krizove obdobie. A teda prejde na setriaci rezim a zacne tvorit enzymy pre zvysene ukladanie zasobneho tuku, spusti mechanizmy na zachovanie integrity osobnosti - zakonite nastupuje jo-jo efekt i s kilami navyse ako vysity.
Odbornici tvrdia, ze ovela lepsie a trvalejsie vysledky dosiahnes uz vtedy, ak sa zacnes stravovat striktne 5x denne v pravidelnych intervaloch a dodrzis pitny rezim 2,5 az 3 litre tekutin denne...
Nezabudaj na to, ze kazde neodborne chudnutie poskodzuje tvoj organizmus a nici tvoj imunitny system!!!
Skus radsej nieco rozumnejsie, serioznejsie, a hlavne fungujuce - na nete je dobrych rad dost. Osobne mam dobre skusenosti najma so strankami -odkaz odstránený-

lilinka

Ahojte, prave som sa chystala jest tukozrutsku polievku, ale ked som sa blizsie pozrela do taniera, zistila som, ze mi tam plavaju asi 1mm cervicky. No humus najvacsi...asi mam po diete

majuska22

prosim vas poradte: chcem sa spytat ,ze v piatom dni si mam dat hovadie maso...tak chcem vediet ci ho mozem nahradit kuracim