tukozrutska polievka alebo ovocie a zelenina

petox

tym ze si da tu poliveku si vycisti organizmus, tato poliveka nie je len o chudnuti je hlavne o cisteny a myslim ze jest len tu poliveku je hlupost, to sa ani nema ma sa konzumovat normalne jedla tiez, potom treba pohyb a treba vymedzit neskore jedenenie

maria-ba

Co sa tyka toho jedenia zeleniny a ovocia - ono sa to zvykne za chvili prejest - proste cloveku z toho sibe, ked je len surove ovocie a zeleninu.

Velmi sa mi osvdcilo zeleninu napr. uvarit, trosku posolit a je to prijemna zmena k slanemu. Len si treba dat pozor - zeleninu treba spravne uvarit spravne - jeden velmi dobry clanok o tom, ako uvarit zeleninu tak, aby sme v nej zachovali co najviac vyzivnych latok som citala tu: -odkaz odstránený-

ellie

baffika.. daj si to do googlu a vyhodi ti to recept.. inak ono ta polievka je uplna hovadina.. je to priama cesta k spomaleniu metabolizmu = jojo efekt.. na jednej take stranke je napisana ´uzasna dieta´ aj recept na tu polievku - cele to ma trvat sedem dni a na konci je napisane nieco ako - potom dietu preruste, lebo by mohlo prist k podvyzive.. lenze prave kvoli naslednemu jojo efektu k tej podvyzive za nejaky cas u niekoho moze prist.. a inak skoro kazda polievka by mohla byt ´tukozrutska´ keby ste ju stale pili a nic ine nedali do ust..

dadulka123

nikina tie kila co mas dolu su iba voda! pochop to. tato polievka je nezmysel a ak sa na 4 den z nej nedogrckas, tak si dobra. fuj

sweet_lolitta

To je az hroza citat, ako si nicite organizmus tak jednostranou stravou a navyse chudnete vodu a svaly, je mi luto, ze az po diete zistite vsetko az ked sa dostavi jojo efekt.

za8icka

Skusala som a mozem povedat ze schudnut som schudla ale o 5 dni bolo vsetko naspat. Ako polievka je chutna ale ako dieta je to nanic

nikina

Co tym viriesim ze schudnem.U mna nenastava jojo efekt ja sa neprezieram do prasknutia.Ja som mala pred 3 rokmi 58kg a chodila som aj na kickbox,len po porode som pribrala s toho ze som jedla neskoro vecer a vysplhala som sa mojou chybou az na 93kg.A keby som vecer nejedavala tak uz som davno na svojej vahe

...

nikina... a čo tým vyriešiš že na týždeň si dáš polievku?

a ešte ani ten týždeň bez prehreškov nevydržíš

nikina

Vcera som zhresila hned v druhy den nemam pevnu volu.Dala som si aj cestoviny aj z dorty ktoru som robila ale dnes zase pokracujem a vaha je 79,5kg tak sa tesim.