tukozrutska polievka alebo ovocie a zelenina

tuli

ale pre boha, toto je dieta, chceme schudnut, a nie udrziavat chod tela aby sme sa mali dobre, dieta je utrpenie, a nieje to len o jedle, ale o voli vydrzat, toto je moj nazor

evul

tuli, s tou strankou mam skusenosti, doteraz som schudla tak 8 kg, a su tam ludia, ktorym sa podarilo dat dole aj 40. Odkaz na tu stranku sem sfdr dal pravdepodobne preto,ze ma podobne skusenosti,a chce pomoct aj ostatnym,ktori sa zbytocne trapia... Btw, vies, kolko akych zivin a vitaminov telo potrebuje? Mala by si prijat do 100 g bielkovin, do 150 g sacharidov a do 50 g tukov, aby organizmus mohol fungovat. Obsahuje to tvoja strava?

tuli

pre SFDR: pises nezmysli, ocividne si to nikdy nevyskal, a taktiez ta uboha reklama, cisty spam, nechutne
na l polievky? damy, ja som sa nikdy neriadila cm,litrom, milimetrom, metrom, robim od oka, ako gazdinka, mala kuchta a vsetko do toho, ale to vsetko su spekulacie, pamatajte ze bez pevnej vole to nepojde, clovek musi byt rozhodnuty ako ja na 100 %, momentalna vaha 87 kil :) hura, s tými kaloriami je to hlupost, polievka ma dostatok vitaminov, draslik a cukor doplnate bananmy a salatom z cinskej kapusty bielkoviny, kedze je tam jogurt, ziadny setraci rezim nenastava, ale take hluposti pisu len ludia co su suchy jak palice, nikdy nedietovali a chcu zlomit sebavedomie ludi co sa snazia vytiahnut z biedy tuku :)mne to ide pekne a plno inym

sfdr

Organizmus i pri diete potrebuje vyvazenu stravu. Na zdrave chudnutie treba nutricnu hodnotu asi 5 000 kJ s cca 65g bielkovin, 100 - 150g sacharidov a cca 50 g tukov denne. Ani tzv. tukozrutska polievka, ani cista zelenina tieto parametre vobec nesplnaju.
P.S.: pri nizsej kalorickej hodnote realne hrozi, ze organizmus uvedies do setriaceho rezimu so zvysenou tvorbou zasob (teda podkozneho tuku), ktory po preruseni diety spusti jo-jo efekt s kilami navyse. Ak budes v priebehu dna konzumovat malo sacharidov a tukov(olej, orechy, syry a pod.), budes iba hladna...
A niekolkymi zle skoncipovanymi dietami po sebe si iba rozhasis metabolizmus a poskodis imunitny system...
Ak hladas info o tukozrutskej polievke, dietach, a hlavne zdravom chudnuti, odporucam zacat na -odkaz odstránený-

elenocka

ahoj tuli a dakujem .per mna je to tazke rozhodnut sa jest len tu polievku nie preto ze nemam rada kapustu ale preto lebo na mna ziadna polievka nezabera.Prave som obdobi ze len obedujem a to len polovicne porcie a za 12 dni mam dole len 2 kg!!!tak preto som taka sklamane a nerozhodna.Ja viem ze to nie je spravne ze jem len tak malo ale skusam vsetko mozne.

tuli

preco nemam taku postavu ako ty :(, keby mi trebalo len 5-6 kg dole, uz by som bola v ciely velmi davno, no co ti poradit, je to individulane, mne kapusticka zabera krasne, aj znamym, uz aj manzelovy :)

elenocka

ahojte,prosim o pomoc poradte my ako schudnut,prave som sa rozhodla pre 90dnovu dietu,ale ked som si precitala tuto a vidim tie výsledky tak so v pomykove a nevie sa rozhodnut.Mam 30r 160/59kg.co my poradite potrebovala by som dat dole 5-6kg pa,pa