tukozrutska polievka alebo ovocie a zelenina

simonka

certik1
nie nesekla som sa... dobre som to napisala, a grcanie nieje na mojom kazdodennom poriadku to by som klesla dost hlboko... mala som anorexiu, casom sa skoncila a teraz mam zas na nu nabeh, nieje to nic hura, ale jedno viem, ze radsej sa budem napchavat len ovocim , ako sa niekedy dotknut tej polievky...bleee...papa

sunnysweetie

ak myslis tu polievku z kapusty,tak tu ti neradim..jka som na nej vydrzala 1den..potom som sa riadne povracala anabehla na super overenu dietku..nejest chlieb ani rozky,obmedzit cukor a sladkosti a nejest po 17hod.
skus to..za tyzden 1kg dole..pomaly dalej zajdes :)))

certik1

simonka, teraz neviem, ci vidim dobre, alebo si sa ty sekla v pisani. ale ak vidim dobre, ty chces chudnut? a z coho? nie je grcanie na tvojom kazdodennom poriadku?to asi z polievky nebude...

simonka

No vcera vecer som vaila tu polievku.... rano som si dala malinko, mozno ani pol taniera... na obed ked som bola hladna, som si ju dala opet do taniera, len sa mi do nej namocil jazyk, ogrcala som snad pol domu.... to je asi ta nastupidnejsia a najhorsia dieta aku som kedy videla.. nevedala som sa na nohy postavit... aj ked mam 170cm a vahu asi 46kg tak xcela som schudnut na 45.. ale tak to radsej budem jest moju osvedcenu dietu , ze len ovocie, aj ked je zradne, a nizkotucne jogurty, ale budem sa citit skvele.... dievcata ktore xcete skusit ten HUMUS radsej to neskusajte, a dajte si ovocie.... ta polievka je zbytocna strata casu, a penazi.... a nic nieje lepsie ako to, ked sa citite stastne, ked si trosku pocvicite, a pozriete sa do zrkadla,aj ked s tou svalovkou, ktora prejde, ale budete sa citit skvele...

monca1

Tuli gratulujem...Krasna vaha,cize si schudla podla mojich vypoctou 26kg.Ale to fakt stale jes len polievku,salat a banany?Nie je to trochu drasticke?Viem ze mas pevnu volu ale neprehanas trochu?Ja sa zajtra chystam na tvoj recept ale rozhodne to nechcem prehnat.Budem to drzat max.tyzden potom pauza min.3dni a znova(ason tak to planujem)Ja mam tiez co zhadzovat.

evul

A este jedna vec - nedokazem napisat v par prispevkoch to, co je pointou a "filozofiou" celeho tohto systemu chudnutia. Takze ak mas zaujem pochopit, co robim a preco to robim (a okrem mna aj vela inych, tiez uspesne chudnucich a spokojnych), odporucam ti pozriet sa na tu "bubu" stranku. Miro Vesely ako autor webu tam svoje clanky dal bezplatne k dispozicii kazdemu. Ak sa budes len navazat do mojich prispevkov bez akehokolvek zakladu, myslim, ze to nema zmysel ani pre jednu z nas - v opacnom pripade moze byt diskusia velmi obohacujuca :)

evul

No, tak najprv chcete moj jedalnicek, a potom sa zrazu nepaci :-P Nemam vobec dovod ta presviedcat :) Ale mozem ti povedat, ze som ovela menej nervozna a neuroticka, ako ked som nevedela, co jest, aby som nepribrala - a priberala som. Tento styl stravovania mi vyhovuje, a ver tomu, ze moj chlap je nadseny, pretoze ma doma spokojnu stihlu zensku, a nie dietami vystresovanu gulicku. A prosim nesud, ked si to neskusila.

cozeee?

ze vraj bez stresov. ze vraj novy zivotny styl. vsetko si vazit a pocitat kazdy gram tuku a cukru. ved to je uplne neuroticke. keby sme sa takto neuroticky stravovali vsetky, museli by sme odletiet na nejaku , cisto zensku, planetu, lebo ziaden muz by s nami nevydrzal.

evul

Mozem vam sem napisat svoj jedalnicek, ale bude vam nafigu. Kazdy sa musi naucit skladat si jedalnicek sam, podla toho, co mu chuti, na co ma cas a peniaze. V principe - rano ovsene vlocky s jogurtom a tvarohom, na desiatu chlieb so syrom, na obed kuracie maso s ryzou, na olovrant tuniak vo vl.stave s jogurtom a lanovymi semienkami, na veceru Cottage cheese. Ku kazdemu jedlu zelenina. TO bol dnesny jedalnicek, mal 5100 kJ, 90 g bielkovin, 110 g sacharidov a 46 g tukov. Samozrejme sa to kazdy den meni. A potraviny si vazim, takze napr.tej ryze nie je pol taniera, ale nejakych 30 g. Ale ako hovorim - kazdy na to musi prist sam, je treba pochopit, co je potrebne jest, v akom mnozstve, a preco. Potom clovek zisti, co moze jest, aby nepribral/chudol, bez stresov a hladovania. Je to v podstate novy styl zivota.