Tešíš sa na zajtra? Tešme sa spolu!

Príspevok v téme: Tešíš sa na zajtra? Tešme sa spolu!
pete

Dobré ráno, dobrý deň, dobrý večer dámy a páni. Už je tu dosť fór, kde ľudia smútia a riešia svoje problémy. Smiech, radosť a dobrá nálada však lieči všetko. Do tohto fóra nech každý prispeje nejakým veselým príbehom, vtipom, tým z čoho sa teší, aké má sny, čo rád robí, čo ho zaujíma, aký má dobrý nápad... Rozveselíte tým každého, kto si to prečíta a možno aj sami seba. Môžete niekoho aj inšpirovať. Nebojte sa sem niečo napísať, poteší všetko pozitívne. Nebojte sa tešiť sa. Veď život má byť o radostiach a nie trápeniach :)))

juli4

ja sa strašne teším, ked už budem mať po mature.... a na ten život, čo bude potom... teším sa, že odcestujem konečne do USA... ale strááášne sa na to teším...

zaja

na zajtra sa tesim,lebo teraz je vonku tma a ja mam rada slnko.a to vykukne najblizsie zajtra rano.staci toto?mne uplne.teste sa spolu so mnou.

mifor

Áno ja sa teším na zajtrajšok, na dni, kedy sa zasa splnia ďalšie moje sny. A so zvedavosťou očakávam, čo krásneho mi ďalšie dni prinesú. Tento rok sa síce moje novoročné predsavzatia nesplnili, no bol to pekný rok, plný zážitkov, keď som ako 28-ročná konečne uvidela prvýkrát more, aj som si ho patrične vychutnala. Odniesol si to len jeden chudák krab, nechtiac som ho pripravila o nohu, keď som ho chcela chytiť. A rok 2009 mi prináša jednu naozaj obrovskú výzvu, 22.júla sa každopádne musím nejako dostať do Číny aby som si pozrela jednu veľkolepú takmer päťminútovú nebeskú tieňohru v ktorej sa v hlavných úlohách predstavia Slnko a Mesiac. V roku 1999 nám už jednu takú dvojminútovku menované nebeské telesá predviedli. Na konci tohto predstavenia, na ktoré som sa vtedy vybrala do Maďarska, niekoľkým divákom vrátane mňa a mojej mamy od dojatia vyhŕkli dokonca aj nejaké tie slzičky. Teším sa aj na to, keď sa mi opäť podarí natrafiť na nejakú tú húsenicu, napríklad vidlochvosta feniklového, aby som pozorovala tú úžasnú premenu, keď sa škaredá húsenica zmení na pestrofarebného motýľa. Už som dva exempláre tohto krásneho motýľa vypestovala a sledovala ich premenu ako sa z nenásytnej, žravej húsenice stala takmer nehybná kukla z ktorej sa o niekoľko dní vylúpil na svet nádherný krehučký motýľ. Potom už len ostávalo vypustiť ho a zaželať mu veľa šťastia. Aby sa mu podarilo splniť jeho dôležité poslanie, splodiť ďalšiu novú generáciu týchto čarokrásnych stvorení, ktoré ma vedia pohladiť nielen na očiach ale aj na duši.

pete

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Mikuláš. Guláš. Miguláš. Myguláš. Mygďuláš. Už je z toho gulash. Yla, díki. Maj sa :)))

yla

uz si sa pete rozpraval so svetlom v obyvacke? asi nie,ved by to bolo cudne. moj trojmesacny syn to dnes skusil a mali sme z toho vsetci uzasnu zabavu. a dvojrocna dcera sa minuly vikend tesila na gulas,ktory sa varil dlho dlho. a tak sa pytala-mami, uz je hotovy ten mikulas? tak sa majte na dnes. idem spat aby som zajtra bola v pohode. papa

pete

Ahoj čokoládová princezna, čoko čoko čokoláda:)))) Určite si videla ten film. Tuším sa volal čokoláda? Ale nepamätám si koniec. Toto je ono, len sem píš. Vidíš, určite sa tešíš na dvojitú dávku čokolády zajtra.

anita

damaxy, aj ja gratulujem. Nech vám krásny vzťah vydrží ešte jedno tisícročie a nech je ešte krajší, bližší a naplnený len krásnymi zážitkami. A aj to trošku menej dobré nech spolu prekonáte a nech vás to viac zblíži a posilní.
Kapučínko som si nekúpila, tak to nezapijem, ale zajtra si dám dvojitú dávku čokolády - to bude oslava ;))

pete

damaxy, gratulujeeem. To je krásne. Nech vám to vydrží v šťastí, láske, radostiach a nech prekonáte všetko spoločne. Nech sa vám vydaria najtajnejšie túžby. Tak ja sa pridávam, už sa teším na oslavu :)) Pripíjem na vaše zdravie.
yla, ďakujem, že si prispela. Povedz nám, čo sa Tvojim detičkám podarilo. Určite sa Ti stalo niečo veselé.
Ja sa teším, že zajtra zajtra navštívim kamarátov a určite sa na niečom dobre zasmejeme.