Tešíš sa na zajtra? Tešme sa spolu!

Príspevok v téme: Tešíš sa na zajtra? Tešme sa spolu!
pete

Dobré ráno, dobrý deň, dobrý večer dámy a páni. Už je tu dosť fór, kde ľudia smútia a riešia svoje problémy. Smiech, radosť a dobrá nálada však lieči všetko. Do tohto fóra nech každý prispeje nejakým veselým príbehom, vtipom, tým z čoho sa teší, aké má sny, čo rád robí, čo ho zaujíma, aký má dobrý nápad... Rozveselíte tým každého, kto si to prečíta a možno aj sami seba. Môžete niekoho aj inšpirovať. Nebojte sa sem niečo napísať, poteší všetko pozitívne. Nebojte sa tešiť sa. Veď život má byť o radostiach a nie trápeniach :)))

makra

dobry napad, zriadit taketo forum...ja sa tesim na mojho draheho, ako sa k nemu pritulim a riadne ho vystiskam a vybozkavam a .....ale to uz nemusim pisat :)

nina30

Ja sa teším na víkend, lebo som si zakázala vtedy myslieť na prácu. Spravím si najaké výborné jedielko, lebo cez týždeň sa nemám časť ani najesť, nejaké tagliatti s parmezánikom, syrom alebo lazagnu. Budem relaxovať, pôjdem behať a hlavne pospím si aspoň do 8.00 a budem mať čas aj na môjho manžela - na to sa teším ja

bizzi

no ja sa este aj tesim ze svieti slniecko dneska a este ze je tu takato tema a mozme sa vsetci tesit spolu z kazdeho tesenia:)

Dee

jeany, ja ked som sa ponorila do prace, mala som este vacsie depresie, ako ked som pracovala primerane. Takze to asi neplati na kazdeho

slusny_muz

Ja sa tesim na zajtra, pojdem do robotky, kde spravim vela veci ktore ma spravia stastnym, pidem domov z robotky, urobim si pizzu, dam si vinko, pustim hudbu a relaxujem.....

jeany

i vtip niekedy pomôže k dobrej nálade-LEKAR-Depresie sa zbavíte,ked sa ponoríte do práce,čo vlastne robíte Pacient-miešam beton,ha,ha,ha