Tešíš sa na zajtra? Tešme sa spolu!

Príspevok v téme: Tešíš sa na zajtra? Tešme sa spolu!
pete

Dobré ráno, dobrý deň, dobrý večer dámy a páni. Už je tu dosť fór, kde ľudia smútia a riešia svoje problémy. Smiech, radosť a dobrá nálada však lieči všetko. Do tohto fóra nech každý prispeje nejakým veselým príbehom, vtipom, tým z čoho sa teší, aké má sny, čo rád robí, čo ho zaujíma, aký má dobrý nápad... Rozveselíte tým každého, kto si to prečíta a možno aj sami seba. Môžete niekoho aj inšpirovať. Nebojte sa sem niečo napísať, poteší všetko pozitívne. Nebojte sa tešiť sa. Veď život má byť o radostiach a nie trápeniach :)))

babenka

ja sa tesim na zajtra,lebo ma pride navstivit moja najkamaratka a pekne si to uzijeme.len pocasko nech nam vyjde.a potom,ked odide mi bude z toho smutno :( tak neviem,ci jej neschovam topanky :)

karola

Roro,ale tešiť sa dá na spústu vecí..
Ja sa teším,že mi ešte na oknách kvitnú muškáty,že svieti slniečko,že čoskoro pôjdem na niekoľkodňový výlet s priateľmi,že som zdravá,že teraz je to takto a nie horšie...

roro

Nemá sa na čo tešit,ale skúšam to. žeby na slnečný deň?no alebo, že streda je začitok konca týždňa a bude výkend.

gugie

Este som tu, dokonca roka to mam iste, potom sa uvidi..... Drzte palce. Aaa vcera som sa tesila, bo som bola na vylete s priatelom:)

babenka

ja sa tesim na zajtra,planujeme sutovsky vodopad,nebola som tam este,tak uvidime,vraj je to len taka vychadzkova turicka.
gugie,ako dopadol sef?

jana2

Niekedy to,čo vyzerá,že je zlé,je nakoniec dobré pre tvoju budúcnosť.A niekedy zas naopak: to,čo vyzerá,že je dobré dopadne zle.Jedno skončí,druhé začne.