Tešíš sa na zajtra? Tešme sa spolu!

Príspevok v téme: Tešíš sa na zajtra? Tešme sa spolu!
pete

Dobré ráno, dobrý deň, dobrý večer dámy a páni. Už je tu dosť fór, kde ľudia smútia a riešia svoje problémy. Smiech, radosť a dobrá nálada však lieči všetko. Do tohto fóra nech každý prispeje nejakým veselým príbehom, vtipom, tým z čoho sa teší, aké má sny, čo rád robí, čo ho zaujíma, aký má dobrý nápad... Rozveselíte tým každého, kto si to prečíta a možno aj sami seba. Môžete niekoho aj inšpirovať. Nebojte sa sem niečo napísať, poteší všetko pozitívne. Nebojte sa tešiť sa. Veď život má byť o radostiach a nie trápeniach :)))

marfuška

Nuž ja sa teším, že idem zajtra do práce, lebo tam budú KÚRIT.Aspon občas má človek radost aj z roboty,no nie?

babenka

ja sa tesíííím.mali v obchode konecne cizmy na zimu presne podla ojich predstav!a to este v zlave!a to bez chybôčky!vypredaj spred roka!

x1x1xq

no toto kecanie ma pobavlilo,,, SUPER!!!
Aj ja sa tesim zo zivota ,lebo mam skveleho priatela a kadze rano sa s nim prebudzat je proste nadhera... nic neplanujeme do buducna, osud to robi za nas a robi to dobre

dara23

..prvom rade po viac ako 5 rokov uvidím krsnú a jej rodinu...za dalšie si môžem dlhiše psopsať lebo som už dnes upratala..a na koniec to že je weekend= oddych...a večer vyrážeme s priatelkami..=)