Tešíš sa na zajtra? Tešme sa spolu!

Príspevok v téme: Tešíš sa na zajtra? Tešme sa spolu!
pete

Dobré ráno, dobrý deň, dobrý večer dámy a páni. Už je tu dosť fór, kde ľudia smútia a riešia svoje problémy. Smiech, radosť a dobrá nálada však lieči všetko. Do tohto fóra nech každý prispeje nejakým veselým príbehom, vtipom, tým z čoho sa teší, aké má sny, čo rád robí, čo ho zaujíma, aký má dobrý nápad... Rozveselíte tým každého, kto si to prečíta a možno aj sami seba. Môžete niekoho aj inšpirovať. Nebojte sa sem niečo napísať, poteší všetko pozitívne. Nebojte sa tešiť sa. Veď život má byť o radostiach a nie trápeniach :)))

iriska

aj ja sa tesim,lebo uz sa blizi den,ked napadne sneh,zababusim sa do novej sekacovky vetrovky :)) a vybehnem do tej snehovej nadhery! a predstavujem si krasny zimny slnecny den,trblietanie hviezdiciek v snehu,jagave cencule zo striech...ach! neznasam zimu,preto sa na nu preventivne takto teskam!!

mia

Ked rano vstanem,odtiahnem rolety na kuchynskych dverach a cakam.Na koho?Na vevericky.Byvaju tu dve,niekde blizko a ja som si ich naucila sem chodit.Prva sa osmelila cierna.Je uzasna,krotka,vobec sa ma neboji.Davam jej z ruky oriesky.Ona si vzdy zoberie dva a ide si ich bud zahrabat,alebo ich tu pri mne chrume,je mila.Potom aj siva veverka zistila,ze sa tu nieco deje,rozdavaju sa oriesky.Aj ona sa osmelila a tiez sem chodi.Ona neni az taka smela,z ruky si nezoberie oriesok,jej ho tam polozim.No,neni to mile,povedzte!Chodia mi sem kazdy den,aj viac krat.Niekedy,ked meskam,cierna veverka mi tu sedi pri skle a pozera sa donutra a caka.Ani sa nepohne,ked otvaram dvere.Odide,az ked dostane oriesky.Su to moje najlepsie kamaratky v Kanade.Ale ked sa to stretnu obe,amen tma.To su nahanacky o dusu.To je taky pekny zaciatok dna,aj ked je vonku skaredo,oni ma tak prijemne naladia.Tak,asi tolko prikladam sem aj ja.Ahojte!

brila

ja som sa tesila na zajtra,mala som mat krasnu turu ale pre pocasie sa zrusila.skodaaaa.tak budem pozerat tv.dufam,bude nieco pekne.a veeeela toho aby bolo!

daša

ja tiež nemám bohviekoľko dôvôdov pre radosť, ale teším sa z môjho 5ročného synčeka,ktorý mi včera hovorí: mami, keď budeš mať nabudúce bábätko, tak nech sú dve, aby sa mohli volať Barborka a Saška... a kebyže je to chlapček a dievčatko, to by sa nedalo vybaviť??? tak by sa chlapček volal Ivko... :)

zaja

aj ja sa tesim,a moji priatelia vedia preco,vsakze!
Jestliže ve vlastní štěstí věříš, pak tě nikdy neopustí.