nic nejem a aj tak priberam

katika88

Lucka ja ti dokonale rozumiem taky ludia vraj priberu este aj z vody no fakt niet co zavidiet...musis sa asi hybat aby si si aspon tu svoju hmotnost udrzala a s tym jodom ja neviem ako.Treba ti lieky hlavne,sama si nepomozes...

lucka

ivuska ja fakt neviem...skus si zalozit temu nech ti poradia ako schudnut..ja nechcem schudnut len chcem aby som nepriberala aj ked nejem takmer nic

lucka

katika mama ma uz zajtra ide objednat na krvne testy..dufam ze mi daco daju..a este taky pod dotas keby som jedla 5krat denne ako mi kazu tak uz asi vyzeram ako balon

lucka

ivka no uz dake dni som nejedla ani sladke aj tak som nechudla...takze podla mna je to o niecom inom..tiez sa tomu cudujem ale skratka neschudnem ani keby co..a este aj ked vela pijem tak nechudnem..sa to vo mne hromadi.asi mi nikto neveri okrem katiky:-(

katika88

Joj tie vase rady akoze sa nehnevajte ale skuste si prestudovat co znamema znizena cinnost stitnej zlazy a moznoze konecne pochopite ze preco lucia pribera tieto vase rady ako sa spravnejsie stravovat jej budu nanic.Ked nebude brat lieky tak za chvilu bude mat o dalsich par kil naviac ak keby jedla tak ako jej kazete.

ivuska

ahojte volam sa ivana a nemôžem schudnut už som mala tolko vela diet a bez vysledku , a najradšej jem večer, celý den nič nejem , som leniva a nechce sa mi cvičit ale ked ma mama vyženie tak cvičim na king gime poradte mi ako mam schudnut lrn prosim žiadne diéty, lebo ich nedodržim a ešte mam slabu volu počula som ,že cvičenie pomaha tak mi poradte nejaky dobry plan .dakujem