nic nejem a aj tak priberam

dadka

lucka preo nechudnes lebpo dve sladkosti ako napriklad dve horalky maju spolu okolo 3500 Kj to u zked zjes hranolky vyprazane meso a este ktomu niecoto je to iste takze radsej si daj ovocie zeleninu namiesto sladkosti a skus zvescit prijem tekutin vysledok zaruceny

maruska213

ahojte vsetci co chcete schudnut,aj ja som jedla len 3krat denne aj to malo len na obed normalne,ale to je zle treba jest kazde 3 hod trosku a vsetko ked mate chut na sladke tak aj to,ale len trosku uvidite ze kila pojdu dolu ,len treba vydrzat,zvykla som si na to a vahu mam stale rovnaku uz 1rok

wawa

Ahojte, meriam 168cm a vážim 70 kg!!! Snažím sa stále schudnúť, no nedarí sa mi. Tak som niekde čítala, že pomôže preháňadlo. Dnes som si bola kúpiť lieky FENOLAX a uvidím, čo to spraví. Je tam písané, že môžem po nich nastať chudnutie,nehnevajte sa na mňa, ale ináč to už nepôjde. Má niekto s preháňadlami skúsenosti? Napíšte prosím!!!
Ďakujem

verca

ahojte. aj ja mam ten problem ze priberam aj z vody a uz neviem co mam so sebou robit.stravujem sa zdravo, jem vela ovocia, zeleniny, vobec nejem chlieb, potraviny kde su sacharidy v podstate drzim delenu stravu, vela pijem aj 4 litre za den, nejem ani vela sladkosti len niekedy si nieco zobnem ale som stale tucnejsia a tucnejsia a skutocne nerozumiem preco. co sa tyka pohybu tak toho mam vela lebo pracujem v talianku a kazdy den som na nohach 14 hodin a potom este idem aj tancovat, takze pohybu mam skutocne dostatok.pomozte mi ak viete ako lebo ja sa z toho asi zblaznim uz sa nemozem na seba pozerat a vsetci mi hovoria ake som prasa.je to skutocne hanba

dagica

mam taky problem,ze neviem schudnut nesportujem jem sladkosti a nemam pevnu volu najhorsie je ze aj moja dcera ma taky isty problem a neviem jej pomoct

lucka

aj tak to nedokazem...lebo som obycajny slaboch..hanbim sa sama za seba..a hanbim sa povedat i to ze som kedysi bola anorekticka..teda asi este aj som..:-(((