nic nejem a aj tak priberam

mirco

Lucy jediny problem aky mas je to ze malo pijes s vody nepriberes a ked hej tak pretoze sa voda udrziava v tele ale na to pouzivam ananas pozor nie v plechovke. Ananas odvodnuje a obsahuje bromelin ktory spaluje tuky. Hlavne viacej pi aspon 3 litre dene vody alebo mineralky (nie ziadne pepsi alebo ine malinovky) a nejedz horalky atd to musis vyhodit z jedalnicku pretoze neobsahuje to nic co tvoj organizmus potrebuje a to co potrebuje su mineraly napriklad to ziskas zo stravy alebo z mineralok potom vitaminy a mäso. Ako maso mam na mysli ziadne bravcove alebo hovadzie pretoze s neho by si tazko schudla ale kuracie a rybie maso obsahuje malo tukou a patria medzi najzdravsie. Najme si naprav metabolizmus zacni jest stravu 5 krat dene v mensich davkach. Na zaciatku priberes ako ja tusim 2 kila som tym pribral ale nevzdavaj sa a ked sa ti napravi metabolizmus tak zacnes chudnut. Hlavne pi minimalne 3 litre vody(alebo mineralky) za den. Nech sa ti dari schudnut ako sa mne podarilo co som si tiez myslel, ze sa to neda bo som sa snazil o kade co ale toto na 100 percent zabera.

lenka22

no keby si jedla normalne jedla a male porcie miesto tych horaliek tak by to bolo ine, ale napr moj priatel ma taku dietu ze cim viac zje tym viac vysere (pardon za vyraz) a teda aj zhodi dake to kilo, aj na mna to funguje, ale neznamena to ze sa budes prejedat. Skratka potrebujes aj vylucovat a nie len malo prijat a pit musis vela vela vela aj ked ti nechuti!!!!! tekutiny su najdolezitejsie

marfuška

Lucka ak ideš na vyšetrenie hormonov štitnej zlazy,tak jod neužívaj.Mohlo by to skreslit výsledky.Osobne by som sa o užívaní jodu pri chorobách štítnej zlazy poradila s lekárom.Ja napríklad mám zakázané preparáty s jodom.

lucka

ale citim sa strasne unavene a tak napriklad zavidim ze napriklad moj frajer je oproti mne ovela viac a je normalny ,nie ako ja...a ja mam aj tak dokazeny cely metabolizmus lebo som mala pred 3ma rokmi problemy so stravovanim:-(( vtedy som bola na tom psychicky zle..ale toto urcite s tym uz nesuvisi a a ni si nenamyslam ze priberam z nicoho

katika88

Lucka nikto to nepochopi kym to sam nezazije sak sama vidis ze darmo im povies ze si chora oni ta obvinia ze sa zle stravujes, skrátka nedaju si povedat ze tvoj metabolizmus nie je v poriadku ved stitna zlaza ma na svedomi cely metabolizmus cloveka.Ty ho mas strasne pomaly kedze ti zlaza pracuje nedostatocne.

katika88

AAA nemusis to brat hned doslovne chcela som tym len povedat ze nech je cokolvek a akokolvek malo tak bude priberat.Alebo len velmi tazko schudne.