Výtoky- liečba

S

ahojte,aj tak si dajte po prelieceni urobit vyter na kultivaciu,lebo ked to nie je poriadne vyliecene,tak sa to opakuje.vzdat sa sladkosti kvasinky maju radi cukor.

Elen

ahoj,to je zhoda v jednu minútu písať jedna druhej.Opakované zápaly mávam sústavne po ant.liečbe,veľa krát sa my objavý z ničoho nič.Antikoncepciu neberiem.Vďaka za odpoveď na moje otazky.
A ešte mám jednu otázku pre teba.Ten hore uvedený liek klionom lekári predpisujú aj teraz ?

Elen

Milá Evik, práve čítam aj ostatné témy,a došla som k téme kde my dve sme už spolu komunikovali na temu tantum rosa

evik

ahoj Elen, ja som mala kandidozu (kvasinkovu infekciu), popri vytoku som mala svrbenie, stipanie...proste same neprijemnosti. Klion som pouzivala 3 tyzdne a potom bol klud (trva asi 15 rokov :)). ale teraz sa odporuca aj enzymova terapia na ozdravenie flory v crevach a v posve-Wobenzym, alebo Phlogenzym. Ozaj, opakovana kandida sa bezne objavuje pri pouzivani HAK (antikoncepcia).

Elen

Mila Evik ,chcem sa ťa popýtať,aké si mala problémy s výtokmi ako ty pomohli tie lieky ktoré spomínaš.Čo sú to za lieky,ako dlho sa berú.
Táto téma ma zaujala pretože aj ja sama mám dlhodobé problémy s výtokmi, a tým časté a opakované návštevy u gynekológa.Neustále mám s výtokom problémy pretože sa my robia zápaly.
Budem rada ak my odpovieš na moje otázky.ahojte