Výtoky- liečba

katka11

ja som sa liečila uz velakrat na vytoky,mala som Polygynax,aj Clotrimazolum,aj vselijake masticky a vyplachy atd...nepomohlo a to mam 17 rokov
gynekolog ma odporucil na imunologicke vysetrenie a odtial som sa dostala az po vyber mandli.Na ORL klinike mi zistili ze mam mandle cele zahnisane,su tam loziska,cize tam mam zrejme aj zaciatok vsetkych problemov...
Teraz som tyzden po vybere a modlim sa nech mi problemy prestanu!

aduska

Ahoj Lilianae, ja pouzivam Dafnegin, ale uz ma aj ten zacina odrádzat,doktorka mi predpisala este Macmiror ale to je uplne nanic, ten dafnegin je ucinejsi, ked uz tak.Ale ja som sa vzdala nadeje ze sa toho niekedy zbavim, niekedy je to horsie niekedy lepsie,ale najvaic sa bojim ze to nejak ublizi priatelovi, neviete o tom nieco?

aduskla

Ahoj Lilianae, ja pouzivam Dafnegin, ale uz ma aj ten zacina odrádzat,doktorka mi predpisala este Macmiror ale to je uplne nanic, ten dafnegin je ucinejsi, ked uz tak.Ale ja som sa vzdala nadeje ze sa toho niekedy zbavim, niekedy je to horsie niekedy lepsie,ale najvaic sa bojim ze to nejak ublizi priatelovi, neviete o tom nieco?

zabka

Mam vytoky uz od svojich piatich rokov a neviem co s tym robit, najradsej by som sa ich zbavila ale neviem ako???poradi mi niekto???

in

Ahoj baby.som tu prvý raz a na odporúčanie lekára som si kúpila Tantum Rosa.V návode som sa dočítala ako sa to aplikuje a mne chýba to hlavné.Mám si to dokúpiť v lekárni?Ako si to mám pýtať.

vevushka

Ahojte...viete mi niekto poradit???Na zaciatku prazdnin som bola v Taliansku a mala som tam kramy a ked som dosla,tak som sa sla kupat do velmi chlorovej vody a dostala som vytok...taky zapachajuci a tmavy....bojim sa,ze co to je....viete mi niekto pomoct???.....teraz mam kramy,takye k lekarovi pojdem nadarmo...prosim pomozte mi

janka

Tak som dnes bola u gynekologa. Mám vnútorný a vonkajší zápal,dal mi Clotrimazolum-vag. tabletky a Fungicidin-masť.dala som si prvú tabletku a dosť ma to štípalo,tak neviem či to tak ma byť

zena

baby poradte mi.. mam uz velmi dlhu dobu vytok,ktory je coraz tmavsi,neprijemne zapacha,brala som lieky ale nezabrali..mam casto bolesti, pri sexe ma tiez boli podbrusko,v strednej casti..myslim,ze to je nejaky zapal alebo tak.. fakt neviem co mam s tym robit..

RNG

Farebny vytok znamena nakazu.
Da sa toho zbavit farmaceutikami ale aj prirodnymi prostredkami.(GSE, Oreganovy olej, probiotika,koloidna strieborna voda)Temy uz bezali predtym.