Výtoky- liečba

zuzana

anita: skus si odpozorovat kedy mas ten vytok a bolessti v podbrusku.. ak to nie su akutne bolesti iba akesy napetie, tak to moze byt aj ovulacia, vtedy je aj zvyseny cekret vo vagine... telo sa pripravuje na oplodnenie... ak to nemas v obdobi ovulacie,,, je mozne, ze je mas zapal.. na zapaly a na vytoky mne pomohol pripravok Tantum Rosa.. su to vyplachy do posvy,ale nie kazdej zene je vyhovuje... je to individualne...

anitka

Mám bolesti v podbrúšku, zároveň aj výtok, ktorý je niekedy silný, niekedy slabší. Menštruácia je pravidelná, dostanem ju vždy presne.Žiadne svrbenie, pálenie nemám. Prosím poraďte mi.

mariana84

som tu prvy raz ale ked uy si ma niekto vsimne tak a ko sa opytam ked ma yena biely vytok ... a vsetko je ok... tabletky su len na predpis alebo sa daju kupit aj bez lekarskeho predpisu...a ked ano tak ake su najlepsie... ples odpiste ... dakujem m

babylu

Ano, uzivala som Dafnegin, nepomohol mi. Resp. len na zaciatku som mala dojem, ze zabral, potom nic. Na vsetky mozne potvory, ktore som kedy mala, jednoznacne zabral - a takmer hned, rozumej po par hodinach - vyplach prostriekdom Tantum Rosa. Vrelo odporucam.