Výtoky- liečba

janka

môže mi niekto poradiť. Mám niekoľko dní žltkastý výtok a nahmatala som si pri vchode do pošvy z obidvoch strán také zdúreniny ako uzliny. Muselo sa mi to vytvoriť len počas toho výtoku,lebo nedávno som bola u gynekologa a bolo všetko v poriadku. Dosť som vylakaná.

keli

Mam 16 rokov a tiez mam takyto problem akurat ze vytoky niesu biele ale bezfarebne.Dost mi to vadi lebo sa citim neprijemne ale nic ma pri tom neboli. Neberiem ani ziadne lieky. No myslim si ze je to prekazka pri partnerskom zivote lebo mam take cudne pocity vzdy. mozete mi nejako poradit??

anitka

zuzana:vdaka za odpoveď.Minulý týždeň som bola u gynekologa, spravil mi ultrazvuk, nič zvláštneho mi tam nenašiel. Predpísal mi vaginálne tabletky čípky:clotrimazolum.

elvie

Ja som bral polygynaxom a pomohol mi iba zo zaciatku..potom sa mi vsetko opat vratilo...pravdu povediac som vybrala uz velmi vela tychto liekov aj teraz beriem Clotrimazolum.som zvedava ako dopadnem.....tak vela stastia

zuzana

baby kuknite si tu aj ine rubriky,kotre sa tykaju vytokov a zapalov... uz sme to tu z babymi velakat rozpisovali.. napr. rubrika vaginalna kandidoza..