Piercing v pupku

lianka

jojka...jednoducho nim potieraj ranu okolo pupku vatovym tamponom,ale jemne a ja som to robievala aj tak,ze som si sadla a do pupku som si ho vliala-tak sa ti dostane vsade...kde si si davala robit-v studiu?ja uz piercing nemam

jojka

Dievčence prosím Vás dočítala som sa tu všetko možné o tom čím si mám vyliečiť zapálený pupok. Piercing mám presne 7mesiacov a neskutočne mi hnisá. Je to pravda s tým lekárskym liehom, ako to mám používať

nelka

Mile dievcatá a chlapci ako tak čítam vaše názory niektoré sú v celku pravdivé iné sú od pravdy dosť ďaleko.
Tak ak máte piercing v pupku v žiadnom prípadee si miesto piercingu neumyvajte normalnym mydlom čiže parfumovaným ale obyčajným sírovým mydlom z lekaárne ktoré obsahuje síru a v žiadnom prípade si miesto piercingu nenatierajte žiadnym telovym mliekom pretoze su taktiez parfumovane a potom z toho sa robi ta tekutina ktora vam z piercingu vychadza.A citala som tu nazor framikoin v ziadnom pripade obsahuje zlozky ktore vyvolavaju hnisanie.Najlepsie je obycajny 60 percentny lieh v z lekarni.Mam to skusene a je to pravda.A hlavne ziadna bizuteria ale titan a vobec ziadne masti iba alkohol.Tak dufam ze som poradila a piercing do pupku sa v košiciach toci okolo ceny 650+titan.sperk cavte kocky

babika777

ahojte mam piercing v pupku treti den a je to normlane že mam na obidvoch stranach-vlastne tie miesta prepychu cervene???dufam že je to normalne...prosim povecte..

...

skus propolisovu tinkturu/ak nie si alergicka na vcely/.je to prirodne antibiotikum.alebo framykoin masticku.a asi by bolo dobre to vybrat/teda ak to nemas pokial sa to nevvycisti.neviem ako to je so zarastanim...

panik-a

stoji to okolo 1000 a viac (podla studia), na prve prepichnutie -rozhodne TITAN. Hoji sa to aj pol roka !! Ziadne masti, ale tekuty pripravok s alkoholom treba a aspon 3x dennne.

lavazzka021

Awojte lidiššky, ja mam piercing v pupku od vcera (4.7.2007), ale neviem cim si to mam cistit bo ked som si dala piercing do nosa tak som si to cistila asi 3x za den antibakterialnym mydlom rozpustenym vo vode a ked som si dala piercing do jazyku tak zase ustnou vodou a roztokom JOX...a teraz pupok si mozem cistit antibakterialnym mydlom, co poviete? Vopred dik za odpowed lidi papa majte sa SMUUUQ :*