Piercing v pupku

vevushqa

moja draha okamzite si ten piers vyber bo sa ti to dostane do organizmu a moses mat take infekcie ze dowi dopo ... nechaj si to zahojit a potom znowa prepichnut ked chces ... ale bez podmienky to musi ist won !!!!

certica31

Ahojte, prosím Vám viete mi poradiť v Bratislave nejaké kvalitné piercingové štúdio? Chcela by som si dať piercing do pupka. A približne aká je cena za celý ten proces? ďakujem :)

vagonik

Dnes som sa bola pýtať v štúdiu či si môžem dať piercing teraz pred letom.....že či to sa mi nebude dlho hojiť.....a odpoved znela:,,Leto, slnko a slana voda je najlepšia pri hojení piercingu v pupku........Je to lepšie ked si ho date v lete ako cez zimu.....takže hor sa do štúdia:DD

ssuzuki

Ahojte, chcem si dať piercing do brucha,ale trošku sa bojím ... a chem sa opýtať či potom nemusím mať detí, alebo niečo také? prosím napíšte na nick ssuzuki ...

domiq

cawes;)ja mam pierc v pupku uz 2 roky a citam tu, ze mate niektori problemy s hojenim..mne napr fest pomohol solny roztok(liter vody+3PL soli) ale dobry je aj csty alkohol z lekarne, pripadne repik.. zda sa to divne,, priam aaz bylinkarske, no mne fakt obklady z toho pomohli.. a co niektori vravia , ze masticky nje a nje.. no nwm.. ja som mala pupok v stadiu hnisania, a aj ma bolel pri kazdom pohuybe a aj tanci a sporte.. a pomohla mi taka vec ze Ophtalmo framykoin.. natrela som si to kazdy den vecer a za tyzden to bolo prec.. a to mi povedala aj doktorka, pretoze to je mast na oko a co kazdy viete je to stresne citliva cast tela...:D a framykoin je mast s obsahom antibiotik co je na hojenie dobrfe.. takze vravim je to kazdeho indi vindi. lebo fakt dakomu pomoze a dakomu ee.. cize tak a mam napr aj v jazyku. cize ak sa dakto bude cosi cet popytat, tak kludne na roxi666@azet.sk alebo 353 853 674 na icq...:)

mutecek

ahojte prosim vas o radu mam piercing v pupku uz 3 mesiace mala som tam ten zakladny nemala som s nim ziadny problem teraz som si dala novy a hnisa mi to a dost ma to boli kedze som v zahranici neviem vobec s cim si to mam potierat bude mi stasit alpa??zahoji sa mi to alebo aspon bolest ustupi?poradte mi niekto dakujem

biba

ahojte baby chcem si dat Piercing do brucha ale bojim sa dost ze s ami to zapali a apodobne...moze s as tym kupat amat to slnko.chapete ked ide leto.ktore mate stim skusenosti napiste mi..a newiete koko to asi tak stoji normal v studiu.dakujem pekne holky..!moj email biba183h@azet.sk

atika

takze ahojte ...kazdy ma na kovy inu reakciu niekomu sa to zapili a niekomu nie,mam piercing v pupku a vobec to nebolelo..prepicjhovala som si ho dva krat sama aj prvy aj druhy krat a zijem..to ze si tam nemate davt masticky je podla mna blbost..pomoze vam na to aj calciova masticka..mne to hnisanie ustupuje,starostilovost urcite nezanedbavajte a to ze niekto sa dostane kvoli tomu do nemocnice to sa cvasto enstava o to sa nebojte to je par ludi

dadusa

JEDEN CLANOK Z NOVIN O TOM AKÝ VPLYV MA PIRSING NA DIETA

Chcete dieťa? Nenoste pírsing!
OZDOBILI ste si bruško trendovým pírsingom? Preč s ním, lebo sa vám nepodarí otehotnieť!

Odborníci na akupunktúru tvrdia, že kovové ozdoby ženám škodia. Ak si vraj dáme pírsing na pupok, hrozia nám rôzne gynekologické problémy! „Pírsing v pupku môže spôsobiť neplodnosť a ďalšie zdravotné problémy,“ povedal nám Gustáv Solár z bratislavského Centra akupunktúry. Vysvetlil, že pupok je križovatkou rôznych dráh, aktívnych bodov. Ak sa práve na toto miesto v tele upevní cudzí predmet, spôsobí to disharmóniu v organizme. „Do pupku sa nesmie pichať. To vedeli už starí Číňania. Pírsing v pupku vám môže spôsobiť napríklad aj problémy s dýchaním. A týka sa to aj mužov,“ dodal Solár. No keď si dáte pírsing odstrániť, po určitom čase sa telo opäť zregeneruje a zdravotné problémy pominú. Celkom iný názor však majú gynekológovia. „Ozdoba na bruchu nemá nič spoločné s neschopnosťou ženy otehotnieť. V našom zariadení sme nezaznamenali väčší počet pacientok s pírsingom v pupku,“ tvrdí Jozef Války, vedúci lekár z Centra asistovanej reprodukcie v Bratislave.