Piercing v pupku

dada

Ahojte!!!!!!!!!!chcem si dat pirsing do pupku lenze mam strach.....ze sa mi to zapali a ze to bude hnisat a ze to budem muset powedat nasim a to necem....som len 8 a ci ze v skole civcime rozne civiky a mam strach s bruskov neublizi mi to niako keby som ich robia??plz poradte mii!

mimi252

cawte vsetci...mam piercing v pupku a aj ked si ho pravidelne cistim pokozku okolo neho mam velmi suchu supe sa...mala som ho aj zapaleny a teraz ta pokozka uplne vyschla,...poradte pls co mam robit...dik za radu

basqaaaa

cavte vsetci
asi skor babenky:))
ja mam piercing v pupku od 30 novembra a ludia,ktori hovoria ze to vobec neboli tak nemaju cit
ano,prepich sice takmer neboli teda no ako ihla a to kazdeho inak ale ked tam vsadia tu nausnicu tak je to silna kava
ale urcite chodte do toho kto mate odvahu
stoji to zato
a mne osobne to ani nehnisalo
no mozno tak 1 den
a rodicia tiez neboli az tak zli
dokonca mi to pochvalili:))

rysavcek

no ja mam piercing v pupku od prazdnim ..a musim si poklopat ale mi skoro vobec nehnisal...iba tak asi dva bri dni som mala taku malinku hrcku pri nom hnisu a tu som praskla a je pokoj...dala som tam hned rovno zlato a nehala som ho az do teraz chcela by som prehodit za nejaku inu nausnicu ..:) ale o inom stalo to 800sk aj s nausnicou ...mohla som si vybrat medzi titanom a chyr.ocelou .dala som si to robit v Namestove v Candem studio ..navstivte ich stranku ...hodte si do googla:D citajte si tu knihu navstev skoro same schvali je to sice dost daleko ale za kvalitou sa ist skutocne oplati ..isto si radsej zajtra dve hodinky autom ako potom nehat po doktooch so hnisom a hepatitidou typu B a pod.. papa...mam vas rada...:D ozaj co sa tyka toho ci to bolelo mne to bolelo riadne lebo som mala zrastenu kozu so svalmi tak vlasne siel ces svaly ....tak to bolelo riadne ale stalo to za to ...

mimi252

caute..chcem si dat urobit piercing do pupku a potrebujem vediet ohladne toho par veci...boli to? nezavadi sa do latky?mam si ho dat v lete alebo radsej cez zimu?Chcela by som ho mat co najskor zahojeny.Kolko to asi stoji a kde v BA je take dobre piercingove studio,kde to robia kvalitne??? dik za radu

iwush

v pupku sa piercing udajne hoji najhorsie ... moja osobna skusenost je ina ... momentalne mam industrial v uchu (to je cez cele ucho dlha cinka, 2 krat cez chrupavku prepichnuta), 2 krat jazyk, bradavku a pupok ... ak nepocitam 1. prepich jazyka, pupok sa mi hojil najkrajsie. mam ho 3 mesiace, stale mi ide von telovy mok, ale nie je to zapalene, ani vobec neboli - vlastne, prestal uz po 2 tyzdoch.
cistim to roztokom, ktory mam priamo od piercera, seriozny salon by mal poskytnut roztok na dezinfekciu. ked sa minie, zadarmo dostanem vzdy dalsi.
z casu na cas- alebo pri akomkolvek crtajucom sa probleme cely piercing vyberiem a vycistim aj sperk a aj prepich. to vsak neodporucam so zahnisanym, alebo novym piercom.
problemy s hojenim moze sposobovat aj nespravny vyber kovu. ja mam napr. na ocel totalne zle reakcie.
akekolvek problemy chodte riesit za piercerom, malo by byt aj jeho starostou, aby ste boli spokojne.

viki6545616

Čaute, mam piercing v pupku aj ja som mala problém s tym ze aky si mam vybrat lepsie povedane z coho!
Kupila som si ciste stribro a nemala som problem!
RADIM: VYHYBAJTE SA MYDLU A NEPOTIERAJTE TO NIECIM CO OBSAHUJE:VONNE LATKY,ALKOHOL,SOL!!!!potom to boli a zapali sa to:)

slavka7777777

tato stranka sa mi velmi paci..je tam dobre popisane...o piercingu... nija-street.blog.cz ......inac mam piercing v pupku uz...mesiac a ziaden hnis ani nic podobne..dokonca ho mam uz takmer zahojeny...:D:D:D