Piercing v pupku

kambotattoo

KAMBO Tattoo – Piercing najlacnejšie tetovanie a piercing v BA
Internetový obchod. Predaj tattoo a piercing potrieb a šperkov.
www.tattoo-piercing.sk

misicka

myslim,ze mate pravdu baby co radi tej co to hnisa uz pol roka,babika mala by si si to vybrat naozaj nezahravaj sa so svojim urcite peknym bruskom...vyber si to pockaj nejaky cas aj ked asi tiez dlhsy kym sa ti to pekne zahoji a este jemoznost dat si to spravit znovu alebo si radsej daj dakam inam kde sa to hoji rychlejsie:)))

misicka

"romuska"mozne rizika su len tie,ze ak by si sa zle starala o svoj sperk moze ti zacat hnisat na dlhsy cas alebo keby si nedavala pozor a zavadila sa s nim o oblecenie alebo by si sa s nim moc hrala este pocas doby hojenia a hlavne si ho netreba vyberat a treba si ho dezinfikovat rano a vecer alebo len vecer ,dost dobry je na to aj lieh:)))

misicka

ja si idem dat piercing do pupku a vobec sa nebojim,dokonca ked som mala este 14 tak som si ho sama prepichla,lenze trolinku krivsie tak som sa na to vykaslala..odkaz pre "miiiiiiiiiisaaaaaaaaa"nevymyslaj a nerob si to sama a urcite nie obycajnou ihlou ak nechces mat vacsiu dierku v brusku ako mas,chod radsej do studia tych par korun stoji za to,a nie nebopli to.....odkaz pre "cuco"netreba sa starat do kociek kazdy si predsa moze robit co chce a pret ,ze si niekto chce skraslit telo sperkom este neznamena ,ze je hlupy/a......caute

jajuška

Ja mám tiež v pupku a nebolelo to tak strašne a to som mala len 14, ale robil to profík. Musel mať podpis od rodičov. Bolelo ma to asi 2 týždne, nemohla som sa ani zaviazať, ale teraz je to super. Ani po 3 rokoch neľutujem!

kambotattoo

vydim ze tu vela zvas mate dost vela otázok ohladne piecingu ak chcete navstivte stranku www.kambo-tattoo.szm.sk a tam najdete miestnost kde napisete svoju otazku a urcite vam bude na nu zodpovedane

kambotattoo

KAMBO Tattoo – Piercing najlacnejšie tetovanie a piercing v BA
Internetový obchod. Predaj tattoo a piercing potrieb a šperkov.
www.kambo-tattoo.szm.sk

miiiiiiiiiisaaaaaaaaaaa

ahojte prosím vás pichal si niekto piercing do pupku sám ???? bolí to a ako sa to robí? stačí na to obyčajná ihla? a koľko stojí ten piercing?? thank you :)

ja a len ja

no jo..tak ja si to chcem nechať spraviť tiež..ale celkom sa bojim kvoli tomuto všetkemu.
a ani neviem,kedy je naj doba cez rok na to,aby som si to dala...

cibulka

Chcem si dat tuto zimu piercing do pupku, a straaaaaaaasne...citala som uz fsetko mozne ze jak to skodi a tak, ale nic ma neodradi. Nemozem si pomoct...ale nasi mi to nedovolia a ja robim fsetko preto aby mi dovolili...co mam povedat aby mi to dovolili??? ako sa mam obhajit??? :(