Piercing v pupku

forca

Ahoj.

Mala som podobny problem. Stale to hnisalo. Cistila som si ho liehom niekolko-krat denne, ale nejak nezaberalo. Hlavne si tam nedavaj ziadne masticky - tie to zlikviduju uz uplne. Po polroku hnisania som tam nakoniec dala Belosalic (vodicka, ktora je pravdepodobne dost dezinfekcna) a hned to bolo prec. Po 2 dnoch skoro nic - uplna rapidna zmena. Dala som aj kamoske a tiez sa jej to hned zahojilo. Tak isto ked mi nahodou zacnu hnisat usi, tak to tam dam a vsetko ok. Tiez ked si pearcing vymienam za iny, tak to preventivne vycistim Belosalicom a aj nausnicu tym potriem.

lululu

mala som piercing v pupku asi tri roky. stale nebol uplne zahojeny kazdu chvilu sa mi zapalil a hnisal. robila som vsetko mozne dokonalu hygienu a pod. nakoniec som sa nastvala a vytiahla som ho a zahodila:D

pavlína

neviem ako vam ale mne kazal natierať si to 3x denne, 2tyždne. 3.týžden 1x denne, a potom raz za 2 dni, alebo podla potreby za 3. ja som neposluchla, na moju smolu.

pavlína

mala som piercing, vobec ma to nebolelo , iba jemne pichnutie, čo trvalo dve sekundy ani nie. zrazu len "hotovo", a ja v šoku že tak rýchlo.a nie je to preto že by som nemala cit:D kazdy ma inu kožu, niekto tenšiu a niekto hrubsiu. chlapik ktory mi to prepichoval hned ako mi chytil brucho mi povedal že to bude OK, že to cíti. a mal pravdu. zle ale bolo že mi to dlho hnisalo lebo som flákala natieranie vodickou, potom už bolo neskoro. neskor som sla do nemocnice a robili mi rtg brucha tak musel von, doteraz mam malu jazvičku. nič to ale nemeni na tom že si ho plánujem dať znovu, už čoskoro. neviem či viete tie ktorým to hnisa, že sa snim nesmiete ani kupat. sprchovat ano, stekat voda moze, ale nesmie sa dostat dovnutra. piercing sa hoji smerom dovnutra, co znamena že na povrchu sa zda byt zahojenym, potom zanedbate cistenie lebo( co bol presne moj pripad. lenže vnutri sa hoji až po čase.

pavlína

mala som piercing, vobec ma to nebolelo , iba jemne pichnutie, čo trvalo dve sekundy ani nie. zrazu len "hotovo", a ja v šoku že tak rýchlo.a nie je to preto že by som nemala cit:D kazdy ma inu kožu, niekto tenšiu a niekto hrubsiu. chlapik ktory mi to prepichoval hned ako mi chytil brucho mi povedal že to bude OK, že to cíti. a mal pravdu. zle ale bolo že mi to dlho hnisalo lebo som flákala natieranie vodickou, potom už bolo neskoro. neskor som sla do nemocnice a robili mi rtg brucha tak musel von, doteraz mam malu jazvičku. nič to ale nemeni na tom že si ho plánujem dať znovu, už čoskoro. neviem či viete tie ktorým to hnisa, že sa snim nesmiete ani kupat. sprchovat ano, stekat voda moze, ale nesmie sa dostat dovnutra. piercing sa hoji smerom dovnutra, co znamena že na povrchu sa zda byt zahojenym, potom zanedbate cistenie lebo( co bol presne moj pripad. lenže vnutri sa hoji až po čase.

zouzinka

ahoojte :)) vsimla som si ze uz par ludi tu pisalo ze ma industrial v ušku (tu činku) aj ja si ju chcem dat. a nemozete mi niekto povedat ci to teda boli velmi alebo ci sa to da prezit? :) aa kolko cca to stoji?? dakujem

henusha

tak ja by som si chcela dat piercing do pupku...ale stale hladam nejake dobre studio...newiete mi niekto poradit nejake w BA?????prosim odpowedajte na moj email...potvorka1912@azet.sk

emo ardianka

ptosim vas potrebujem pomoc .. je pravda ze necistota je lepsia ako prehnana cistota ? .. moja kamoska mi povedala ze ked si cistim piercing v pupiku asi thak tri krat denne ze tho skodi lebo mi to stale drazdi a neschne tho .. a ze ked si to nebudem cistit thak casto ale budem si daat pozor sa mi tho skor zahoji .. je to pravda alebo mam na nu kaslat a cistit si to fkuse ? :D:D:D:D ..

nikica

caute,ak vam z toho vyteka tekutina,ktora je bielo-zlta,nemusi to hned byt hnis...pocas hojenia zvikne vytekat tekutina(lymfaticka tek.) ktora tvori potom chrasty.a urcite si ten pierc necistite viac ako 2-3x denne,lebo to vysusi pokozku okolo a to neni dobre. a odporucam aj harmancekovy kupel...fakt to pomaha.a ak to mate naozaj moc vysusene,zozente si neperfumovany krem.neni to lahke,ale vela stastia:))