Piercing v pupku

in

Koľko stojí piercing do pupku? Prepich + titánový šperk? Napíšte koľko ste platili a pls. v ktorom roku to tiež bolo. Díky

salome0301

caute....chcela by som si dat piercing do pupku, ale neviem z akeho kovu si mam vybrat sperk...som alergicka na bizuteriu...

ZuziP

V cera som si dala piercing do pupku a vobec to nebolelo,citila som to ako keby mi pichli injekciu a mali brat krv.Ani som sa nenazdala a bolo to tam.
Len ma to potom sem tam trosku stipalo,ale pohoda.
Nelutujem.

veronika

nausnicu.pierc nevybert skor, nez po pol roku...z mojej skusenosti ani skor ne zpo 8 mesiacoch...je to individulane, komu s ato ako hoji rychlo...

mamba

noo mam otazku..dala som si pred 6 dnami urobit ten piercing do pupku a xcem sa spytat bab co ho maju kedy si mozem vymenit nausnicu..a este jedna otazocka..asi som divna ale mna to ani neboli ani mi z toho nic nehnisa nemam to ani opuchnute ani cervene tak newiem ci som divna alebo co..diki

...dominka...

aojteee...musim sa zapojit:Dpretoze ako widim wela ludi sa tu dost myli...ja mam pierc w pupku ush skoro rok:Pa wobec to ani nebolelo...cele to trwalo iba 30 sekund..a z toho 5 sekund bolo neprijemne pichnutie...ale mozem powedat ze kazdeho to boli asi inaq:D:Pa ete k tomu hnisaniu..ta tekutina ktora ti wyteka..to je dobre...to nemusi byt hnis...to sa ti hoji..aj ja som to mala..obcas mi aj krw wytiekla ale to iba malicko a malokedy...teraz ush to mam upne ok!a newjem ani nelutujem ze to mam...je to kazdeho wec..ale najkrajsie je to w pupku si myslim...:)))))