Piercing v pupku

S1M

Ja som mala piercing 2 roky a stale nebol zahojeny tak musel ist von a potom mi zistili ze som z neho dostala alergiu na nikel. Niektorym to telo nechce vobec prijat a v najhorsom pripade zacne vyrastat. A este to dost zavadzia, zachytava sa o oblecenie a tak.. Bolo to pekne ale za tie starosti to nestalo.

pepuska

mám piercing skoro tri mesiace a niekedy mám pocit,že sa mi asi naozaj nikdy nezahojíi:D občas vypadá,ako keby už bol v pohode,ale na druhý deň ma to zase začne štípať a hnis odtial tiecť..už mi z toho jebe :Dprečítala som si pár rád..vyskúšam tú borovú masť a antibakteriálne mydlo..ešte som počula niečo aj o repíku a kamilkách..uvidím a dúfam,že sa to už konečne zahojíi...ale určite si ho nevyberem..mňa to dosť bolelo aj pár dní po tom,tak za tú bolesť to nestojí teda(myslím dať si ho von) :)

pupik

čaute. ja mam pierc 4 dni. jak si to prosim vas umyvate?? v salone mi ukazala, ako to robit. podržať naušnicu zospodu, stlačiť tu kožu vrchnu a sprchou umyť. a tak isto spodnu stranu. ale ved ma to boli, nemožem to stlačať !

nika0317

jak mam presvedcit mamu aby mi dovolila piercing v pupku ?? :D a boli to ?? :D budem rrada ked mi odpoviete na azet .. nik ... nika0317 :D dakujeem :D

cicusa

ja mam piercing vyše 4 mesiacov a furt sa jaksi ne a ne zahojit... ale ven ho za žádnu cenu nedám... je uplne super...aj mojemu chalanovi sa to zdá moc sexi

januska821

ja som si davala prepichnut pupok asi pred 4mesiacmi a nelutujem to.myslela som si ze ta bolest bude vacsia ale nebolo to az take strasne.

januska821

ja som mala tiez problem s tym ze mi stale hnisala diera v bruchu.mala som si to cistit len liehom ale alpou no ja som v tom zmeny nevidela.sestra mi poradila borovu mast, neverila som ale uz po jednom natreti dierky za mi to ako keby zazracne zacalo hojit

PetulQA

Ahojte kocky...tak ja mam priercing v bruchu 4tyzdnne a vobec ma to neboli a ani mi s toho moc ten tkanivovy mok nevychadza..Baby ak si myslite ze vam to hnisa tak to neni pravda to je ten tkanivovy mok a podoba sa to na hnis. 3tyzden je najhorsi vtedy sa uz piercing hoji tak troska scervenie horna gulicka. A ete k tomu ze ci to boli tak to vobec skoro neboli to prepichovanie sa da vydrzat a ptm uz je vsecko ok :) na druhy den ani neviete ze to mate :) niektore pupky to ale horsie znasaju :) te vypuknute hlavne!