Náplaste na chudnutie

tinushqa007

aj ja som mala TI JI a nepomohlo. Mala som i vseliake sirupy, tablety. Vyskusala som minimalne 10 pripravkov na chudnutie. Nic, absolutne nic nepomohlo. Viete co mne pomohlo?
dievcata.blog.cz
scudla som. odporucam. a popritom som chodila 3× tyzdenne do fitka a za 13 dni som schudla 4kg - funguje

janko96301

Preco potom propagoval naplaste Juraj Povinsky, lekar zo Sturova?Myslim, ze ak je to podfuk mali by takychto verejnych cinitelov nejako brzdit.Tiez som to chcel kupit ale po precitani tychto prispevkov neviem, neviem.

ajka8

Pre Tinu: schudla si tak ze sa zmestis do mensej velkosti oblecenia, alebo tych 4,5 kg je len strata hmotnosti bez toho, aby si schudla doslova v cm? pytam sa preto, ci efekt nie je nahodou len strata vody z tela, takto mnohe pripravky funguju...

nezabúdka1

ked nezmeníš životosprávu a nepridáš trocha pohybu tak je to bohapusté napchávanie číjsich vrecák...je to podfuk

monika399

ahojte.no ja som tiez mala naplaste a neschudla som ani kilo.nechapem preco"(a pocula som aj o ti=ji ye su fakt podvod.tak uz neviem ako schudnut.kto poradi

janetta20

ja tymto vecia tiez osobne neverim, ale jeden pan z nich schudol a ked som mu povedala,ze neverim ze to od nich tak mi sa ma spytal:A veris antikoncepcnym naplastiam?...ano...a vidis, tie na akom principe funguju?

sybila

Ahojte, chcem sa podeliť o moju skúsenosť. Takže už dlhšie sa mi nedarilo schudnúť, vyskúšala som všelijaké diéty ale dlho som nevydržala. Až keď sme mali ísť na dovolenku a horelo mi za pätami som sa rozhodla asi 2 mesiace pred dovolenkou kúpiť náplaste. Tak som začala menej ozaj málo jesť, cvičiť a lepiť náplaste, ked som sa po dvoch týždňoch postavila na váhu, bolo mi do plaču-ani deko som neschudla. Tak som odhodila náplaste a povedala som, že s diétou musím pokračovať, tak som jedla len ovocie, nejaké cestoviny, ale fakt málo, cvičila som ako kôň fakt som drela. Ale po mesiaci a pol driny aj bez náplastí som mala 10 kg dole a bola som šťastná a ochádzala som na dovolenku s dobrým pocitom. Takže ja náplastiam neverím, nekupujte ich, radšej si upravte stravu a cvičte.

java

Náplaste na chudnutie som vyskúšala, dokonca som sa nechala nahovoriť na dve balenia, ale výsledok žiaden. Poctivo som si ich lepila 2 mesiace a nič!!!Je to naozaj podfuk!!!