Náplaste na chudnutie

mam56

Pacient potriasol rukou doktora z vďačnosti a povedal: odkedy sme sa stali najlepšími priateľmi, tak by som sa Vám už nikdy neodvážil ponúknuť úplatok. Len chcem, aby ste vedeli, že som Vás spomenul v mojej poslednej vôli. Ó, to je od Vás veľmi milé, povedal dojatý lekár a potom dodal: mohli by ste mi dať ten recept, čo som Vám vypísal, ešte na chvíľu? Rád by som v ňom spravil ešte jednu menšiu zmenu.
-----------------------------------------------
Ja by som povedal, že predtým, než človek začne chudnúť, tak by sa mal najprv dostať do formy, telesne.

julius síla

zdravim z práglu. já jsem měl náplasti catch me, patch me a pomohly mi zhubnout. jsem strašně vypasené líné zmrdě, proto jsem zkusil ty náplasti a jsou fakt super.

Noro 29

Od človeka, čo jeden druh náplastí reklamoval v tv (on bol akože ten chudnúci) viem, že je to iba klamstvo a podvod, celé náplaste...popritom držal diétu ako hovado, aby ho mohli nasnímať tlstého aj /schudnutého/

usiko

jasne, treba zrat a zrat , vyzratsa do neskutocnych rozmerov a potom skusat sprostosti ako tabletky, naplaste, alebo hypnoza.....niektori ludia od zufalstva uz fakt nevedia co robit....sak nejedztetak vela,iba ked ste hladne, nanajedztesa do prasknutia, majte dost pohybu, nie vsade autom a mate to...ze naplaste...booooze....

elison111

ja som mala naplaste tiez a pomohli mi akurat ze sommala pravidelnu stolicu ale kila ostali a tiez si neviem rady musimvarit pre pacientku tak musim aj jest hoci si teraz skusamdelit stravu uvidime co bude ale som zufala