Náplaste na chudnutie

nemokar

Nejenom jména osob, které údajně náplasti Catch Me Patch Me s úspěchem užívaly, jsou vymýšlená! Vymýšlená jsou i jména údajných dietologů, kteří je prý s úspěchem ordinují. Zkuste si např. zadat do vyhledávače jedno ze jmen, kterými se článek ohání, jako je např. Marian Vysocký, dietolog z Olomouce. Žádný takový totiž neexistuje. Nechápu, jak při dnešních možnostech ověření pravdivosti slov může být někdo takto naivní nebo hloupý a věřit tomu, že si žádný z těch, kteří to čtou, tato jména neověří! Bohužel, hon za zisky, jak vidět, zatemňuje rozum! Ale pokud se budou stále vyskytovat takoví naivové, kteří jim to zbaští, tak s těmi podvody pochybné firmy nikdy nepřestanou, a to nejen v oblasti zdraví. Bohužel!

Drahula

Chcela som sa spýtať a cez čo sa to dá objednať najlepšie, ked nie cez GoSlimmer Patch, lebo už som im asi naletela. Prosím ak mi to ešte nedodali, dá sa to odmietnúť pri preberaní dobierky a teda nezaplatiť?

pišta00

Náplaste jak z miletičky, určite pomôžu a určite z nich schudneš... nebuď smiešna, alebo vlastne počkaj už len to, že si také niečo objednáš a veríš, že to reálne funguje je smiešne... Ak je niekto s prepáčením nenažrané prasa a nevie sa stravovať a krotiť svoj žalúdok náplaste nepomôžu je to v hlave nie v náplasti, sem tam by sa ten rozum zišlo aj použiť a nestať sa marketingovou ovcou, ktorá uverí všetkému čo je napísané na internete...

Liebele

Ahojte ja som si naplaste kupila cez amazon a davam si ich treti den..ale poviem vam..prestali mi nocne zravky a hned po prvej naplasti ...pravidelna stolica... uvidim ako to bude pokracovat a kolko schudnem ..ked su naplaste na odvyknutie fajcenia..antikoncepcia v naplastach..naplaste na bolesti..preco by nemohli byt na nechut do jedla a na vylucovanie skodlivych latok ?

lee2612

Ahojte všetci chcem Vás upozorniť že zo stránky GoSlimmer Patch

NEOBJEDNÁVAJTE!!!!!!

POZOR!!!

účtujú si 37,22 Eur za Anglickú príručku!!!! bez prekladu !!!! POZOR!!!

lee2612

Ahojte všetci chcem Vás upozorniť že zo stránky www.superb-shopping.com

NEOBJEDNÁVAJTE!!!!!!

POZOR!!!

účtujú si 37,22 Eur za Anglickú príručku!!!! bez prekladu !!!! POZOR!!!

celebrita facebooková

Ešte som nemala také náplaste. Najskôr by som asi musela schudnúť zo šedej hmoty a až potom pomýšľať na ich kúpu. Lebo bez toho to nejde :D :D :D :D :D :D :D
Ja nedám dopustiť na kliky, drepy s výskokmi, brušáky, chrbťáky a riťáky :) Tie sú zadarmo :) Z toho je postava pevnejšia, nie mľandravá. Objem nie je všetko. Mnohé kočky s tenkými kosťami sú síce štíhle (objem malý), ale mľandravé, nepekné, aj kedˇ ony sa za pekné považujú. Asi tak, že napriek chudučkej postave, ktorú majú od prírody danú vďaka tenkým kostiam, sa im na každej časti tela stále niečo trasie a pás na nohaviciach sa mi zaborí do hĺbky kvôli hrubej vrstve tuku. To sa mi nepáči. Od toho krajšia je žena s väčším objemom, ktorý je daný širokánskymi kosťami a svalmi, ale netrasie sa na nej nič. Aspoň podľa môjho vkusu je to takto.