Náplaste na chudnutie

ellika

tina prosim ta vazne sa ti podarilo schudnut..aj si dako upravila stravu?ja by som prave potrebovala schudnut do tych 5 kg..

bibba

ancsika ... ano? a co su to za naplaste? aku si mala povodnu vahu a aku mas teraz? ja xcem tiez zhodit presne 4 kg :)) povies viac?

viktoria32

hellou kocky, ja mam s naplastami zle skusenosti. nevedela som pri ich pouzivani zaspavat, bola som podrazdena a nervozna- potom som este viacej jedla. Ako jasne, na kazdeho asi maju iny ucinok, no ak vam mozem poradit mam teraz velmi dobre skusenosti s tabletami v kombinacii s drinkom Formoline L 112, dozvedela som sa o tom pocas mojho pobytu v nemecku, produkty absorbuju tuky. neni to zazrak, ale je to vlaknina a nabobtna v bruchu, cize neni ste tak hladne a tuky sa absorbuju. je to aj pre ludi, ktori sa nemozu moc hybat koli chorobam, alebo pre deti od 3rokov na znizenie cholesterolu. Maju to uz aj u nas, ale iba v bratislave. Dufam som dobre poradila...

monica gazpio

Pokiaľ nebudete športovať, cvičiť, alebo chodiť do práce a z práce peši, tak sú to zbytočne vyhodené peniaze. Keď už, tak radšej investujte do kvalitnej bežeckej obuvi, alebo do hocijakého iného športu, ale nie do tejto s prepáčením hovadiny. Ja uvažujem o kúpe bežeckej obuvi, pretože je to určite lepšia investícia ako toto.

erik_r

Slecny, dievcata, zeny prichadza na trh NOVA revolucna naplast na chudnutie s nazvom JEN FE, pomahlo tisicom zien v nemecku a celej USA. vyrobca je z USA. oficialne otvorenie slovenskeho trhu az v oktobri 2008 ale uz teraz su tieto revolucne naplaste k dispozicii. mam vlastne skusenosti, je to skvele. ak mate zaujem kontaktujte ma: erik@ryban.sk

tinushqa007

ale mala som aj neake prehresky v podobe sladkeho :D a nemerala som vsetko na dkg. proste od oka. niekedy som nieco vynechala pretoze ja nesom zwyknuta jest 5× denne