Náplaste na chudnutie

Deades

Najzaujimavejšie na tom je, že všetky osoby, ktoré tieto náplaste odporúčajú sú vymyslené, pretože keď som si tie mena dala vyhľadať na fb, tak pod tými menami sú úplne iné fotky. Takže tak klamú.

pišta00

valdorf presne moje slová... Lenivosť a hlúposť ľudí nepozná hraníc ono je jednoduchšie kúpiť si náplasť a nariekať ako nič nefunguje ako začať so sebou niečo robiť a chodiť cvičiť do fitka, ľudia sú leniví a uveria všetkému. Kúpte si lepiacu pásku a každý deň si kúsok prilepte na čelo, pomôže vám to tak isto ako náplasť na chudnutie za 130 euro...

Alena 1

Ja som si kúpila tiež náplaste Catch me, Patch me! Zatiaľ ich málo používam ale nič sa nedeje. Kúpila som si ich na 3 mesiace za 135 € tak som dosť vytočená. Ani sprchovať sa s nimi nedá ako uvádzajú, lebo sa odlepia. Mám taký dojem že som sa riadne dala nachytať. Som zvedavá či mi peniaze vrátia. Asi platí to staré zlaté keď chceš schudnúť NEŽER !

valdorf

to ste už tak naivní, že uveríte takej blbosti, že sa chudne z nejakej náplasti ??? ako može nejaká náplasť rozpúšťať tuky, ktorými sa stále zásobujete?
zas si tu len niekto robí reklamu aby zarobil

Murino69

Kúpil som si 3 balenia na 3 mesiace. Po jednom mesiaci dodržiavania pitného režimu a pravidelnej stravy sa moja váha nezmenila vôbec!
Je to poriadny podfuk a idem to reklamovať. Či sa mi to podarí (mám iba telefonický prísľub), vás budem informovať.

Sokrateska

Týždeň používam náplaste, asi je to ešte málo, lebo žiadny efekt nevidím. Vie niekto, kedy to má začať účinkovať?

shlegelB

Já mám skúsenosti len s touto značkou Purederm zázračné zoštíhľujúce náplasť na telo. Je to úplne to najlepšie čo som vyskúšala to som vyskúšala všeličo, pretože zápasím celý život s nadváhou . Tieto náplaste sú na celulitídu a efekt na okamžitý.