HPV

Príspevok v téme: HPV
zhrozena

Az sa trasiem od placu, je mi strasne, akurat dosli vysledky z mojho pap testu a zistili, ze som bola vystavena virusu HPV. Okrem manzela a panica som nemala nikoho. Trapi ma obcasne svrbenie a palenie posvy. Co robit? Ako som sa mohla nakazit? Dostanem rakovinu? Vraj o rok mam prist na pap test zase...Mozeme sa s muzom este milovat? Treba pouzit kondom? Je mi priserne, paneboze, toto som necakala. Co povedat muzovi? Musi ist na vysetrenie aj on? Ma to on?

RNG

vytazky z kapustovin:
I3C(indole 3 carbinole)
DIM( diindoilmethane)
Oba su ucinne proti tvoreniu skodlivych nefunkcnych tkaniv, ktore sa mozu zvrhnut na rakovinne

RNG

evelina I3C je ucinna latka v Indonale. Je to vytazok z kapustovin, posobi proti narastaniu poskodeneho tkaniva(hyperplazie, displazie, tumory, lezie...)

inka

viem ze je to na nervy s tymi lekarmi,mam osobnu skusenost.je im jedno ze ty sa umaras v neistote.neboj sa hlavne.s tymi bradavickami neviem co robit skor ako s HPV to suvisi s imunitou.je to ako kurie oka ,ak sa znizi imunita hned sa rozbehnu a mozes ich vypalovat mozes s nimi robit co chces,dokial neni imunita v poriadku stale sa objavuju.aspon tak to poznam ja.

evellina

inka..vies lekar mi len povedal,ze tie vysledky co prisli,tak tam poznacili,ze treba odobrat z krcka a poslat na histologiu,ale ja neviem presne,ked som sa ho pytala na co to je a tak a co potom ,tak mi povedal,ze on nie je prorok,ze uvidime potom,podla vysledkov..

evellina

...neviete mi este poradit,ci tie bradavicky co mam na ruke suvisia s HPV???...a co mam s tym robit???...ja som si ich prvykrat objavila v marci a hned som si aj kupila nejaky roztok v lekarni,vypalila som si ich a teraz pozeram uz sa mi robia nove...