Hernia disku - vysunutá platnička

Príspevok v téme: Hernia disku - vysunutá platnička
orgovan13@centrum.sk

Milí chorí a zdraví, určili mi diagnozu hernia disku - L4/5 a doporučujú mi operáciu, na ozónoterapiu je vraj neskoro. Máte prosím nejaké skúsenosti s doktormi, nemocnicou, máte nejakých známych alebo sami trpíte na toto ochorenie? Prosím dajte mi vedieť o všetkom, čo môže byť v mojej neľahkej situácii potrebné. Veľmi pekne ďakujem. Ružena

Roolie

Milka 3, nemas za co, uz mi toilko nedakuj, rada som to pre teba urobila. Musime si pomahat :))
A chces teda ist na ten kaudalny blok cim skor? nepockame este, ja by som sa spytala toho neurochirurga v sobotu ked tam idem, co on na to, ci?
Zatial skusim vygooglit vsetko o tom.
Bosco,
kam si sa nam stratil? Chybas nam tu na stranke :) aspon smajla sem hod :)))

milka 3

Tak akurat som sa vratila od ortopeda kde som bola aj s Roolie/ ktorej velmi pekne dakujem za pomoc lebo inac by som doteraz nevedela co mam robit/.Takže doktor nas poslal na vyšetrenie " kaudalny blok".Nevie niekto o tom prosim Vás viac resp.či to niekto už podstupil.Či by mi nevedel povedat ako to tam funguje a ako a či to pomaha.Ďakujem

magnum

Viete čo je etikoterapeutická sonda,pravdepodobne nie,lebo je to horúca novinka a má niečo do seba.Veľa situácii v súvislosti s bolesťami chrbtice sa dá ňou riešiť.Terapeut je uvedený na www.alternativneterapie.sk je to ambulancia v Čadci.

43

Ahojte,
pisala som sem pred nedavnom o svojich problemoch a čakala som na vysledky MR a cievne vyšetrenie.dneska mi konečne prišli vysledky:obidva v norme,žiadna hernia.....cievne tak isto bez nalezu,až na nejake mensie krčove žily.....
noha mi nadalej trpne,mravči....poctivo chodim na rehabilitacie a mckenzie terapiu,cvičim aj doma poctivo,možno sa to trochu zlepšilo,to zase musim uznať,už to ni eje take ,že by som nemohla spavať kvoli tomu.
mali ste tu niekto taketo vysledky a napriek tomu problemy?!
som zvedava čo mi na to povie neurolog?!

milka 3

neviete mi niekto poradit kolko stoji liečba ozonom ? A čo budem potrebovat na prve vyšetrenie a či robia ozonoterapiu aj v Bratislave? Ďakujem

milka 3

Ahoj Lili1311

Žiadanku na MRI mi pomohla vybavit Rolie za čo jej velmi pekne dakujem lebo doteraz by som nevedela ako to so mnou je.Čo sa týka liečenia neviem musim sa opýtat doktora lebo neviem ako to so mnou bude teraz ked mi zistili tu reherniaciu či možem íst na liečenie ale pol roka od operacii sa už blíži v maji 8-meho tak uvidim.A mne platničku nemenili iba mi to vyčistili.Ved uvdim v utorok už sa neviem dočkat čo na to lekar.

lili1311

ahoj Milk3,aj mna operovali v Novych Zamkoch.Bola som na kontrole v decembri,ci sedia nahrady dobre.Robili mi iba kontrolne Röntgeny.Mám,ale stále bolesti este,hlavne mi puka v oblasti krcnej chrbtice.Na operaci som bola v septembri.Od mojej neurologicky som chcela napisat magneticku rezonanciu,ale nechce mi vypisat ziadost,zevraj sa mi stav vyrazne nezhorsil.V aprili idem svojmu operaterovi znovu na kontrolu,tak som chcela ist aj s vysledkami MR.Kto Vám napisal ziadost na MR?Vasa neurologicka?Idete aj na liecenie?Menili Vám tiez platnicky a mate tam Cornerstone peek Cage?Potesim sa ak sa ozvete.