Hernia disku - vysunutá platnička

Príspevok v téme: Hernia disku - vysunutá platnička
orgovan13@centrum.sk

Milí chorí a zdraví, určili mi diagnozu hernia disku - L4/5 a doporučujú mi operáciu, na ozónoterapiu je vraj neskoro. Máte prosím nejaké skúsenosti s doktormi, nemocnicou, máte nejakých známych alebo sami trpíte na toto ochorenie? Prosím dajte mi vedieť o všetkom, čo môže byť v mojej neľahkej situácii potrebné. Veľmi pekne ďakujem. Ružena

milka 3

Dadula 123

No mne tiež nedali infusku len striekackou mi pichli niečo na oblbnutie.Ale vpich som vobec necitila iba taky slaby tlak ako som ti už pisala a potom som ležala asi hodinu a potom som isla hned domov a už mi nerobili nič ine.

dadula123

Kamilka a Milka
takže už som po .Nedali mi žiadnu infuzku .Samotný vpich bol strašne bolavý :O( potom som ležala ako ste písali dosť dlho , potom mi dali banky na celý chrbát teraz mám samú otlačku:O) a naostatok mi dali elektiku. Zajtra znova všetko opakujem :O(((
cítim sa troška ospalo a mam tlaky v krížoch troška bolavé a bolia ma celé nohy ako keby unavené.Ako ste to Vy po zákroku pocitovali???

kamilka41

No pichli mi náladovku ale tebe asi nebudú, dáš si tabletku a bude to vybavené.
No nepomohlo to hned, ale asi do dvoch týždnov som mala ovela miernejsie bolesti v nohe...

dadula123

Kamilka41
no ja som zvedava či mne dačo pichnú lebo ja si mam dat len tabl. 45 min pred tým o tom mi doktorka nič nevravela že by by mi ešte niečo pichli :O( a tebe to pomohlo?

kamilka41

Ahojte! ozývam sa až teraz, bola som bez netu.
Takže čo sa týka toho naprávania:
1.košické fyzioterapeutické centrum
Dr. Hamráková má výborné referencie a výsledky

vie vyrovnať človeka od krku až po zadok, tam ide skor o to ako sa to v tomto stave udrží. Mne sa to pri mojej hypermobilite žial nedarí...a áno chce to aj pevné svaly, ktoré stavce udržia na správnom mieste.
Bosco neviem ti dodat video aby si si pozrel jej prácu. Viem len, že k nej sa dostávajú všetky tažké stavy a mnohým výrazne pomohla ..

Dadula u mňa bol najvacsí problém s napichnutím žily, kedže žiadne nemám:)to ostatné už bola malina...

dadula123

Milka3
pravdaže som rada že si mi napísala že si aj ty na tom bola.Už sa menej bojím :O) neviem či budem hrdinka potom.Mna napadaju hororové veci :O) či mi do nervu nepichnú a takéto hlúposti.Hlavne aby ma to nebolelo a aby som šla domov.