Hernia disku - vysunutá platnička

Príspevok v téme: Hernia disku - vysunutá platnička
orgovan13@centrum.sk

Milí chorí a zdraví, určili mi diagnozu hernia disku - L4/5 a doporučujú mi operáciu, na ozónoterapiu je vraj neskoro. Máte prosím nejaké skúsenosti s doktormi, nemocnicou, máte nejakých známych alebo sami trpíte na toto ochorenie? Prosím dajte mi vedieť o všetkom, čo môže byť v mojej neľahkej situácii potrebné. Veľmi pekne ďakujem. Ružena

Bosco

malaanka – cvičím 2x10 min. denne. Najbližšie idem cvičiť k fyzioterapeutke v piatok. Myslím si že cviky mi pomáhajú posilniť svalstvo a získavam väčšiu istotu. Zistil som, že lepšie ako akékoľvek cvičenie je manuálna práca. Robím už takmer všetko, ako predtým, ale dávam si pozor. Najlepšie sa cítim vždy v pondelok ráno, keď počas celého víkendu nemusím sedieť za počítačom, ale pracujem manuálne.
Kamilka 41 – vďaka za typ. Máš osobné skúsenosti s Dr. Hamrákovou?

malaanka

dadula123
a prečo by ti nič nedali,veď im povedz,že ťa to veľmi bolelo.
Pacient nemá trpieť-to by mala byť zásada pre všetkých lekárov.

malaanka

moji spolutrpitelia
Tak tú hyperbarickú komoru mi zdrav.poisťovňa neschválila,vraj zlé číslo dg. na to mi komora nepatrí.Tam kde majú komoru,tak mi poradili iné číslo dg. na ktoré mám nárok na hyperbarickú komoru.Lenže neviem či to už stihnem,keď už čakám každú chvíľu nástup na liečenie.Alebo by sa mi to prekrývalo.
Okrem toho,že mám necitlivú ľavú polovicu tela,elektrizácie do rúk a tŕpnutie,tak ma veľmi bolí drieková chrbtica,s vyžarovaním do oboch nôh.
Od hyp.komory som očakávala zlepšenie a teraz som veľmi sklamaná.Len pre číslo dg.,keď ostatné príznaky mám na tú komoru,no sila (:.
Zajtra idem aj ja na neurológiu na nejaké obstreky a injekciu.

dadula123

Malaanka
skusim povedať ale asi mi nič nedaju:O( pre istotu si dám znova tu tabl.pred zákrokom najprv som mala obavu či ma neutlmia tieto lieky lebo ich nepoznám .

dadula123

Milka mne len dala tab. lexaurin lebo vtedy som som sa vylakala :O)tak mi dala tie tabl. tak sme sa dohodli že si dam tabl.pred zakrokom. A ked mi išla pichnut do kostrče som sa jej pýtala či mi aj dačo umrtvi že ano nebojte sa :O) ale asi nie nič mi nedala to ma len akože chcela skludniť.Nevieš ako sa volá injekcia??Či je to niečo ako ten môj liek?

milka 3

a skus sa ved opýtat tej lekarky na tu injekciu či by ti ju nemohla dat , ved jej povedz že vieš o tom že druhym davaju aj injekciu na utlmenie.

milka 3

Dadula 123

Vobec nemas zaco ked sa da tak rada pomozem tak ako mne pomahaju iny hlavne Rolie a ved to je normalne pomahat si ak sa da.A zajtra budem na teba mysliet a držat ti palce.

dadula123

Milka aj som si myslela ze mi dačo pichnu ale nič dala som si len tu tabl.ale že by zabrala necitila som sa ináč :O)
ale som rada že som našla na tejto stránke niekoho kto s tým bol a bola som ovela kludnejšia a aj vyrovnanejšia.Patri tebe a Milke velké ďakujem že ste mi o tom popísali .Tak zajtra budem znova bojovať :O))som zvedava ako to bude .