buduce problemy ? pes v posteli

Príspevok v téme: buduce problemy ? pes v posteli
daby

ahojte.chcem vediet aky je vas nazor na to ze moj pes spava so mnou v posteli.myslite si (ako moja sestra)ze mi to v buducnosti sposobi problemy s otehotnenim alebo ze sa mi narodia chore deti.moj pes je cistokrvny a pokial viem nema ziadnu chorobu...dakujem za odpoved.(podla mojho nazoru je to riadna kravina, ale clovek nikdy nevie...)

Tuli

To ako môže mačka ovplyvniť plodnosť? Keď som bol malý, často som sa hrával s mačkou.. môžem byť neplodný? :)

x-vio

ja Ti radim aby si mu kupila pelech! nevies si predstavit kolko druhov nebezpecenstiev ti hrozi..helicobakrer,camoylobakter a kopec inych bakterov,cervy, ktory Ta mozu nielen pripravit o potomstvo ale aj celkovo o zdravie.napr.campylobakter napada creva,srdcove svalstvo,mozog,klby,plod..a vobec sa neprejavi kym nespravi svoju robotu..pochybujem ze das na moju radu ale keby daco tak uz moze byt neskoro...

majestic

Pokial viem, neplodnost sa spaja len s mackami. Pokial dbas o hygienu svojho psa, tak s nim pokojne spavaj dalej.

žužu

ono je to nebezpečné, keby ti našli helicobactera (neviem ako sa to presne píše)- mala by si zväčšené uzliny.je to ale väčšinou z mačiek, operencov, ale môže byť aj z iných zvierat.aj tak si myslím, že v tvojom prípade, keby o niečo išlo,už by sa to prejavilo. a problém s otehotnením nemyslím, len by si to malé nedonosila alebo by mohlo byť poškodené, keďže je to nebezpečné hlavne v tehotenstve.ale výnimka potvrdzuje pravidlo.

Agajka

Podla mna je to somarina, nemusis sa nicoho obavat, poznam vela dievcat ktore mali psa a nemali ziaden problem otehotniet. Takze sestra nech ta nestrasi :))

macky

Co ja viem, tak sa neplodnost spaja hlavne s mackami. Jedna moja znama chytila tu bakteriu, ale nastastie jej ju skoro nasli (z vyteru) a jednoducho vyliecili s antibiotikami.

ahoj

ahoj
aj ja som spavala so psom,ale ja som mala iba takeho maleho psika, stale sa kumne tulil.....
ja osobne ti neviem poradit ze ci to je spravne alebo nie,ale aj mne to viaceri vraveli ze to nie je zdrave a tiez spominali tie zenske ....ako u teba, podla mna to vie naisto povedat asi lekar, som zvedava na dalsie nazory, je to zaujimava otazka,