buduce problemy ? pes v posteli

Príspevok v téme: buduce problemy ? pes v posteli
daby

ahojte.chcem vediet aky je vas nazor na to ze moj pes spava so mnou v posteli.myslite si (ako moja sestra)ze mi to v buducnosti sposobi problemy s otehotnenim alebo ze sa mi narodia chore deti.moj pes je cistokrvny a pokial viem nema ziadnu chorobu...dakujem za odpoved.(podla mojho nazoru je to riadna kravina, ale clovek nikdy nevie...)

ssssssssssss

dávnejšie som vravela kamarátke,že moj priatel ma nedokáže urobiť,že mi sex proste nič nerobí a tak.hned sa ma spýtala,či so mnou moj pes spí v posteli....povedala som že hej...a ona povedala,že to je tým.

sashqa

PES TI MOZE ALE NEMUSI SPOSOBIT TAZKOSTI..ALE AK JE ZAOCKOVANY,NETRPI NIJAKOU CHOROBOU,TAK NEVIDIM DOVOD,PRECO BY PSIK NEMAL BYT V POSTELI S TEBOU..MOJ NAZOR...:ˇ)

andie

moze ti to sposobit problemy. nie je to kravina. mozes s nim spavat, ale vyhybaj sa hlavne nufaku tvojho psika. obsahuje enzymy, ktore mozu sposobit neplodnost..

brankko

pes nema co robit v posteli, na to mam jednoznacny nazor, to ho tam tak potrebujes? ved to nie je normalne, ludia maju spat s ludmi a zvierata so zvieratami

Adulka

samozrejme že to je dobrá blbosť. pes v žiadnom pripade neovplyvní to,či budes mať zdravé ale aké dieťa. takým veciam verili ľudia možno 100 rokov dozadu. aj ja mám psa,ale v posteli nespava.ma taký kôš na spanie pre psov.

kajkot

JA si myslím,ze kazdý robí tak akO uzná za vhodné.Podla mna to ale urcite neskodí.Skor mi vadí,ze ma oberá o miesto v posteli,no ale co clovek pre svojho milácika neurobí.Ten moj nie je rozmaznaný,ale robím pre neho vsetko.PES vám to oplatí,na rozdiel od cloveka.Ano je to najlepsí priatel cloveka a nech si kazdý hovorí čo chce.Len ľutujem tých ludí-antipes,pretože nikdy to nebudu moct pochopit.

alus

Pre milovnicku zvierat Ty vobec nevies co ti to zviera prejavi viac lasky ako clovek.Ja mam prazskeho krisarika a spava so mnou odkedy ju mam ziadne chlpy ziadny pach ked ju budes drzat v cistote tak sa nemusis bat ze pes patri do budy.....

brunca

tiez mam psa ale do postele rozhodne nie! do postele nepatri pes ale priatel :-) a ked si na to raz zvykne uz ho odtial nedostanete. zdravotne je to urcite v poriadku-ak je psik zdravy, zaockovany,odcerveny a cisty.

simmka

mno aj mne stale mamina hovori ze aby som so svojim psom nespala lebo mi stale hovori ze budem taka chora ked budem dospelaa .... ale tak ja nevem podla mna je to blbost lebo sak ona je cistokrvna a kupeme ju pravidelne a je zdrava tak ja neeveem