buduce problemy ? pes v posteli

Príspevok v téme: buduce problemy ? pes v posteli
daby

ahojte.chcem vediet aky je vas nazor na to ze moj pes spava so mnou v posteli.myslite si (ako moja sestra)ze mi to v buducnosti sposobi problemy s otehotnenim alebo ze sa mi narodia chore deti.moj pes je cistokrvny a pokial viem nema ziadnu chorobu...dakujem za odpoved.(podla mojho nazoru je to riadna kravina, ale clovek nikdy nevie...)

apple

Mám pre teba radu, sama na sebe si skús urobiť taký malý experimentík a v budúcnosti nám svoje skúsenosti napíšeš. Moja kamarátka má toxoplazmózu a momentálne jej všetko to oblizovanie domácich zvieratiek pripadá menej vtiné ako kedysi. Takže veľa šťastia, ale fakt máš pocit, že by si ťa tvoj pes zobral do búdy??

kaja

V podstate ovela viac chorob ako od psa mozes dostat od cloveka. Ak dbas o jeho hygienu, 4 krat do roka ho odcervujes, pravidelne ockujes, nemal by byt problem. Podla niektorych vyskumov deti vyrastajuce so zvieratami su zdravsie, odolnejsie, nehovoriac o dobrom psychickom vplyve. Nie je prirodzene, aby sme sa zatvarali do nejakeho sterilneho sveta, brani to rozvoju normalnej imunity.

lilianna

Pokial absolvujete so psíkom preventívne prehliadky, očkovania,kúpete ho, udržiavate dostatočnú hygienu, nemôže to človeku škodiť. Psík je balzam na dušu. Zmierňuje v človeku napätie.A už len to, že pes vyžaduje veľa pozornosti, tak aj deti sa majú čím zaoberať,majú povinnosti a učia sa zodpovednosti Môj pes tiež spával deťom pri nohách.

beba

Každý organizmus je iný, imunita rôzna. Čo jednému neublíži, druhému môže spôsobiť vážne problémy.Jedna vec je istá, každý máme svoje miesto a zvieratá tiež. Miesto otázok, či to škodí urob radšej prevenciu a kúp mu košík.

nemôžem povedať

ja nestačím žasnúť,akí sú ľudia naivní,ve´d sa už konečne prebuďte,zvieratá do postele a vy do búdy to sa staviate na úroveň zvierat?Už som počul aj ze fena rodila a potom sa ženy kotia?Zvieratá sú na pomoc pri práci,ochrane majetku ale učiť ich ľudským citom je nezodpovednosť,ony majú svoj svet,my ľudia tiež a len málo by mali zasahovať sa vzájomne.Helikobakter je všade okolo nás,niekto je naň odolný iný nie,po 20 rokoch od objavenia sa dnes dokázalo že spôsobuje žalúdočné vredy,ktoré sa môžu zvrhnúť do raka. To že máš čistokrvného psa ešte neznamená že má čistú krv,môže obsahovať kadejaké choroby,ak sa neočkuje,neodčrevuje apod.čistokrvný znamená rasu.No naozaj si neviem predstaviť tie vaše byty,teda viem,ale je mi z toho do grcu,všade chlpy,smrad,človek je človek

tangela

ahojte to akoye mi mame doma kocura zaockovaneho vykastrovaneho vsetko a to nemoyem byt akoz teraz tehotna ja ho aj bozkavam(viete ako to myslim)odpiste

syma

od psa ti nic nehrozi pokial je odcerveny a zdravy ja som mala 12 rokov spaval mi pri nohach v posteli aj ked som bola tehotna, deti su zdrave a ja tiez, havina mi umrel minuly rok ad staroby
pre tuliho
macky su prenasacmi toxoplazmozy, ktora zle posobi na zeny, ak tuto chorobu zena prekona, alebo nie je liecena nikdy nevynosi chlapca toho potrati, dokaze vynosit len dievcatko pretoze chromozomy XX su odolnejsie ako XY
moja svagrinka tuto chorobu prekonala a ma dve peknucke dcerenky, no mala v tehotenstve problemy a prisnu dietu 9 mesiacov nemohla jest nic surove, ani ovocie a musela vyhybat masu okrem rybacieho