buduce problemy ? pes v posteli

Príspevok v téme: buduce problemy ? pes v posteli
daby

ahojte.chcem vediet aky je vas nazor na to ze moj pes spava so mnou v posteli.myslite si (ako moja sestra)ze mi to v buducnosti sposobi problemy s otehotnenim alebo ze sa mi narodia chore deti.moj pes je cistokrvny a pokial viem nema ziadnu chorobu...dakujem za odpoved.(podla mojho nazoru je to riadna kravina, ale clovek nikdy nevie...)

efca

ahojte. Moj pes stale knuci a nepohne sa nikde bez svojej lopty ktoru si pred tym vobec nevsimala.Moze to mat nieco spolocne s materskymi pudmi? pls odpoved!

slovenska vcielka

Velmi zaujimava tema a vela zaujimavych nazorov. Ja som milovnikom zvierat. V mladosti, ako dievca sme mali doma psika, ktoreho sme mali od jeho 6 tyzdnov. Samozrejme, ze od malinka spaval so mnou v posteli, nielen so mnou,ale aj so sestrou a s rodicmi. Bol to nas pravoplatny clen rodiny po 16 rokov, kym sme ho pochovali. Doteraz za nim smutim. Bol pravidlene ockovany a po kazdom chodeni vonku, 3x denne sme mu umyvali nozky a brusko vo vani a raz do tyzdna bol vykupany. Obe so segrou mame potomkov a nikto z nasej rodiny nikdy nemal ziadnu chorobu od "psa", skor naopak, pes dostaval nase choroby, akou je zapal pluc a artritida.

ja Jan

Ak toho psika nezneuzivas na svoje uspokojovanie, tak sa nemusis bat ze sa ti narodia mutantiky. Obavaj sa len beznych infekcii, ktore nazbieras takisto ako on, vonku.

poliewoocka

Aj ked je cisty,aky chce...aj koberec je cisty a predsa je taky spinavy(mikroskop).Na cloveku ziju mikroorganizmy-tak isto ako na kazdom zivom organizme,no nam tie nase neuskodia,ale tie pre ine zvery neskodne nam mozu po case narobit v tele riadnu paseku.Pes ani ine zviera do postele nepatri.To by si mal kazdy uvedomit.Nejdem to tu rozpitvavat...

lea

sashqua, skus kupat psa po kazdej prechadzke vonku, t.j. 5x denne. vies co by z jeho labiek a srsti zostalo? niektore psi sa kupu len parkrat do roka

lea

a to je blbost, ze ked je pes cistokrvny, tak je to ok. hociktory pes moze mat parazity, staci ked nieco zje vonku, alebo ich dostane od ineho psa

lea

ja mam strasne rada ked to teple telicko spinka vedla mna, ale ked si predstavim vsetku tu spinu zo sidliska co naberie na seba pri prechadzke vonku, hned ho zeniem z postele prec. to akoby ste spali v posteli v spinavych topankach