buduce problemy ? pes v posteli

Príspevok v téme: buduce problemy ? pes v posteli
daby

ahojte.chcem vediet aky je vas nazor na to ze moj pes spava so mnou v posteli.myslite si (ako moja sestra)ze mi to v buducnosti sposobi problemy s otehotnenim alebo ze sa mi narodia chore deti.moj pes je cistokrvny a pokial viem nema ziadnu chorobu...dakujem za odpoved.(podla mojho nazoru je to riadna kravina, ale clovek nikdy nevie...)

karioll2

hoci je fakt,ze pes je znacne zdegenerovany spoluzitim s clovekom,este stale mu ostavaju aspon zaklady spoluzitia vo svorke,ktora pre prezitie potrebuje mat hierarchiu,cize pes nema co robit v posteli,kazdy clen svorky musi mat svoje miesto na oddych a spanok.nehovoriac o tom,ze je to nechutne a nehygienicke,ale ludia su vselijaki,aj taki,co sa vyseru a neumyju si ruky

HAFO

podla mna je to uplne normalka ked spi clovek zo psom ja mam maleho yorkiho uz 2,5 roka a spava zo mnou od prveho dna jak nam ho priniesli.je to take male cudo ma len 1,5 kg.podla mna je to zdrave

jopal

Poznam pripad, kedy bola osoba nakazena toxoplazmozou a pritom zvierata priam nenavidela (mozno preto sa nakazila :)) Zaver bol, ze od manipulacie so surovym masom kupenym v obchode. Toxo kludne ziskate aj v kontakte zo zemou. ALe je pravda, ze macky su dost velkym rizikom. V kazdom pripade, bytove by som dal preverit, ci nie su siritelmi... V nasej rodine tiez dovolime spat psom v posteli a nemame ziadny problem s hierarchiou. (zatial ani s chorobami...) Naopak, presne vedia co mouzu a co nie. A ten balzam na dusu nam za to trochu rizika stoji...

mary-anne

necitala som este vsetky prispevky, ale ja som pocula, ze tieto veci sa hovoria, ked si v stalom kontakte s mackou..
ale to je tiez asi blud, mama, ze sa hrala cele detstvo s mackami a ma styri zdrave deti :) no a ja uvidim, ci to je pravda, ci nie, neskor.. ja furt mam macku pri sebe:)

ojka

no psík, ne psík, nech je ako kolvek milý, prítulný a oblubený, ja sa tak lahko o svoju postel s nikým nepodelím a ani s ním, moje miesto je v posteli a on tiež vie, kde je jeho miesto... (;

AK

Psíkovia, mačky a iné zvieratká možú preniesť na človeka ochorenie, ktoré na prvý pohľad nevidíte /napr.toxoplazmóza/.
Keď to mladá žena má, može jej to sposobovať problémy donosiť dieťatko /poznám viac takých prípadov/, alebo sa dieťatko narodí poškodené. Nepodceňujte to, zvieratká nepatria do postele, aj keď ich máme radi, nie sú člemni rodiny ani rovnocennými s ľuďmi.

karioll2

tak to je pekna blbost,pes musi byt zaradeny v ramci svorky v hierarchi
cize ziadne spanie v posteli a pod.
iba vtedy bude pes v pohode
samozrejme,ze nastanu casy,ked sa bude chciet dostat na vyssiu priecku,ale treba ho sekat

d.solcova

ahoj, ja mám tiež psíka. yorkiho, má už 2 roky a po celý čas so mnou, teda s nami spáva v posteli. v lete mu to začalo vadiť, lebo mu bolo horúco a tak sa chladil na dlažbe na chodbe. v zime je vždy u nás a žiadne problémy z toho mať nemôžeš, pokiaľ nemáte žiadne vážne ochorenie ani ty ani pes, a pokiaľ nie si alergik tak neva.....