Ako schudnut z noh?

Príspevok v téme: Ako schudnut z noh?
daissy

Od malicka mam silnejsie stehna aj lytka. Je to asi dane geneticky. Mama aj otec su obezny. V poslednom case som vsak schudla asi 12kg ale vsetko len z brucha . Potrebujem schudnut z noh, prosiim poradte mi nejake cviky na stehna alebo nieco take. Chcem mat normalen stehna aby som si mohla obliect suknicku:)

lesana8

Mala som úplne ten istý problém. Odporúčam určite zábal body wraps, na stránke www.bodywraps.cz je zoznam salónov kde to robia a aj informácie, o čo ide. Ja som stehná tiež mala vždy vačšie ako by sa hodilo k mojej postave a toto mi pomohlo stratit nejaké cm

denisaf

ahoj tíez som taka nestastna postava ze silne lytka a stehna. stihly pas..... tu pomoze fakt len odsatie tuku liposukcia alebo kavitacia... z noh sa priserne tazko chudne...

kristyg

Trampolína na tvarovanie postavi naozaj pomáha a ak máte deti, na záhradu je to parádna vec, len treba dbať na kvalitu a nešetriť

venezia

adelarrr
Prečo si myslíš, že to píšu "slečny" ??? Slečna si možno ty, ale o cudzích dámach, ktoré nepoznáš, sa láskavo nevyjadruj ako o slečnách, je to neslušné !!!

adelarrr

Ako píšu aj slečny nižšie, trampolína je super na nohy, terba skákať pravidelne a často a pojde to. Najlepšie je mať vlastnú a skákať doma, kedže si sama vyberieš, kedy chceš cvičiť a bude ta to aj viac bavit