Syndrom drazdiveho creva

lena251

no prave som volala do lekarne a tam o takom nieco asi ani nepoculi. kto mi vie poradit kde by som zohnala ten betain HCl. v poslednom case mam takyto problem: naobedujem sa a cca do hodiny dostanem krce a prezenie ma. aj sa mi ryha. moze to byt nedostatok tych zaludocnych stiav, kyselin?

sssisssa

lena nie to nepatrilo tebe ja som uz skor pisala o enzymach a ze toho betainu je len 10 mg tak preto som napisal ze su asi slabe a neopalti sa ich brat

lena251

sssissa to som nepovedala. ak necitis palenie, tak ma. kde si ich kupujes? pozerala som cez google betain HCl no nenasla som nic moc. dost to v lekarnach?

lena251

RNG akurat som citala o zaludocnej kyseline na prvej stranke zdravie. a je tam pisane o betaine HCl, vraj ho mas uzivat len ked mas nedostatok zaludocnej kyseliny. je tam 3 dnovy test na zistenie zalud.kys. ak si v 1. den das pol hod 1 tabl. betainu HCl a do pol hod mas palenie zahy mas dostatok kyseliny a nemusis to uzivat ak nie a necitis palenie na druhy den 2 tabl. a ak ani po dvoch nic, na 3. den 3 tabl HCl dlhodobo a potom znizovat davky. mozno to vykusam.

roman08

mjanik kazdy tvoj prispevok je len vyhladaj akupunkturu a budes vylieceny.s tychto tvojich jednotvarnych rad mam pocit ze ani neumriem ked pojdem na akupunkturu.

RNG

ssissa, aspon vidis, preco som mal na Slovensku otvorene obchody!
Chcel som tam dodavat kvalitnejsi tovar, nez mali v Europe a za prijatelnejsie ceny.
Zialbohu som donekonecna nemohol byt stratovy a za roky sa predaj nerozbehol dostatocne a rozne problemy naviac so schvalovanim, dovozom, personalne...
Nuz co, aspon som skusil a opalil sa....

damian

kedysi som pre ludi objednaval az od Swansona z USA, ale plati sa posta a zakazdym to zdrziavali colnici. Teraz hladam, co sa da v EU. Betain HCL posielam ludom na SK z www.thevitaminservice.com

sssisssa

ale tak to tam je napisane ze len 10 mg tak to mu nechapem inac beriem enzymi od firmy calivita a pepsin tam ma 17,5 mg a este dalsie ine. takze to su nejake slabe?