Tetánia?

Príspevok v téme: Tetánia?
martina.m

mavam strasne zavraty, bolieva ma chrbtica, trpnu mi prsty na rukach, niekedy vecer som taka unavena, ze sa nevladzem ani pohnut, trasie mi svalmi. Bola som u lekarky, predpisala mi nejake analgetikum, magneB6 a sumive calcium, vobec nepovedala co mi je...len ze by ma mala poslat na rehabilitaciu, ale ze urcite na nu aj tak nebudem mat cas.
Ma , prosim niekto s niecim takym skusenost? Mam to uz asi pol roka, zda sa ze sa mi to zhorsuje.

silvias

Martinka vieš ja mám 25.rokov a poznám tie stavy,ktoré máš,lebo aj ja mám niekedy takéto stavy na zomretie ale ja sa aj dusím a nemôžem dýchať a točí sa mi neskutočne hlava mám závraty,ale to mám z krčnej chrbtice.Dá sa to liečiť najpr musíš ísť na Neurológiu aj ja som tam bola a oni ti urobia taký test a zistia či máš tetániu!!!!!!!!!A potom ti nasadia liečbu.

martina.m

silvias-mam niekedy pocit ze idem umriet, na odpadnutie..da sa to nejako vyliecit, mam 28 rokov a zvysok zivota by som s tym nechcela stravit..

silvias

Podľa mňa máš tetániu aj ja ju mám zistili mi ju pred 3 rokmi,ale teraz je to zasa horšie.Ja beriem Magne b6+Tiamin+Piridoxin+Timonil 300 retard.

lenka33

Ahojte,
som zhrozená z toho, že sa chcem zoznámiť s chlapcom - cez internet a všetci chcú iba dievčatá do 60 kg.
My bacuľky nemáme nárok na lásku ?

jolanka

mame s tym viacere,cvicit treba hlavne na chrbticu super je joga a ked sa stav bude zhorsovat tak ti nic ine neostava len navstivit psychiatra. Ato hlavne ked sa ti to bude zhorsovat,koli dlhodobemu stresu.