Tetánia?

Príspevok v téme: Tetánia?
martina.m

mavam strasne zavraty, bolieva ma chrbtica, trpnu mi prsty na rukach, niekedy vecer som taka unavena, ze sa nevladzem ani pohnut, trasie mi svalmi. Bola som u lekarky, predpisala mi nejake analgetikum, magneB6 a sumive calcium, vobec nepovedala co mi je...len ze by ma mala poslat na rehabilitaciu, ale ze urcite na nu aj tak nebudem mat cas.
Ma , prosim niekto s niecim takym skusenost? Mam to uz asi pol roka, zda sa ze sa mi to zhorsuje.

moca82

kikusha beriem magnesium aj magne B6 a kopu mineralov a vitaminov sice uz len magne. trosku to pomaha ale tie stavy mavam aj tak. mam tetaniu

ooo

maria dá sa tá kvapka krvi nájsť aj na nete? vieš nejakú adresu prosím ťa webovú? a tie minerály a vitamíny čo dali sú drahé?

kikusha

TO JE 100% -NE T E T A N I A- JE to nervovosvalova drazdivist vyvolana nedostatkom vitaminov a mineralov- hlavne magnesium/hor
ik) a calcium (vapnik)...neni to v podstate az take vaune

nikusha aliss veronika

iný pocit vnimania.. ako by to nebolo celkom moje.. neviem to ani ja vysvetlit.. ale proste si citim inak tu stranu .. inak tu ruku..inak tu nhou a ked si prejdem subezne rukami po obochl icach citim ze to prave si citim akosi slabsie.. asi tak.. neviem ten iný pocit vysvetlit...

nikusha

sorka.. som zabudla.. 3 zo 4 pozitivne na sm.. a doktroka mi povie ze to je chyba v magnete.. ale iba jedna splna la kriteria na sm.. ktore hovoria ze musis mat aspon 2 loziska.. na dalsom som mala jedno typicke pre sm,a to iste aj na tom dalsiom... ale pre dotkroorv jedno lozisko nic neznamena..teda znamena..rozvijajuca sa sm.. mozno.. ja uz vazne neviem co maju v hlavach.. co si myslia.. v zdravotnictve je taký bordel az mi je zle.. stracaju vysledky,pisu hluposti do zdravtných zaznamov,zavidia jeden na druheho ako konkurencia a odpyka si to pacient...

nikusha

ooo, ahoj.. bola som u dotkorky... kazdy mi vravi nieco ine.. a keby slo o choroby priblizne rovnakeho dopadu na cloveka.. ale toto je uplna fantasmagoria..co so mnou lekari dorabaju.. asi testuju psychicku odolnost cloveka alebo co.. pred mesiacom mi este tvrdili ze mam na 99,9 percent sm a isli predpisat interferon len co mi pride vysledok z imunologie.. a od vcera mam na 99,9percent tetaniu:-D.. rada tomu uverim..len hladam otazku na moju odpoved ze ci tetania moze sposobit iný pocit vnimania az na taký dlhý cas ako je pol rok...

golda 1

sakra babi ja mam to iste ale mi netrpnuruky ani nohy len sa mi tici hlava a pride zle ale nemam niaku diagnossu okrem tachykardia a co je tetanium ? poradte mi prosim