Vlasy - ako urychlit rast

alina

matqa, ja pouzivam brezovy 2 tyzdne a podrastlli mi vlasy 1-1,5 cm... alebo takze pocitam ze za mesiac mozno aj 3 cm, zalezi to aj od genov, lebo roznyma babam rastu rozne rychlo vlasy.. A pouzivam ten DIXI, tam je napisane ze podporuje rast vlasov a regeneruje...

matqa

prosimvas poradte mi niekto fakt funguje brezovy sampon ale mozem pouzit hocijaky o kolko mi asi narastu za mesiac(tyzden) plz je to dolezite :(

RNG

Cokoladka, moje obchody posielaju aj postou na dobierku.
Tekvicovy olej ma hodne zinku a sterolov, odporucam ho hlavne na hyperpaziu prostaty.
Specificky na rast vlasov treba ale rozne vitaminy B a kremik, hoci aj zinok rast podporuje.

nnnnn

ja som sa musela dat rychlo ostrihat ale teraz ked vidim vsetkich s dlhímy vlasmy tak mi je s toho na grc ja ccccchcem mat dlhe vlasi pomoc poradte mi

karla

Ja mam osvedceny recept na rychly rast. Strihat konce v znameni barana, ked luna pribuda... Su zdravsie, hustejsie a rastu!

cokoladka

Ahojky, chcela som sa podakovat za rady. RNG,nasla som tie vitaminy, ale tu u nas som ich nezohnala. Radila som sa s jednou velmi zlatou babenkou, ktora mi poradila olej z tekvicovych semien, co si o tom myslis?

RNG

cokoladka, daj si do vyhladavaca www.google.sk ten nazov a uistujem ta, ze to najdes .Ked nikde inde, tak aspon v mojich obchodoch.
Ale su aj ine, napr www.hollandandbarrett.com a podobne. A je to ten isty vyrobca, hoci pod inou nalepkou , ina jeho maloobchodna siet.

alina

vyskusala som ten brezovy sampon, co tu jedna holka uz spominala a za 2 tyzdne mi vlasy podrastli 1-2 cm :) odporucam