Vlasy - ako urychlit rast

cokoladka

RNG, hladala som tie Mega vitamins for hair, ale nikde nic taketo konkretne nemaju. V jednej lekarni som nasla Hair Booster, no a zinok a pod. Nenapisal by si mi, ktory konkretny pripravok mas na mysli? Dakujem

bobinka

tak ja si myslim,ze hlavne je,aby ste si ten pripravok do pokozky vmasirovali,inak vam to nikdy nepomoze,pretoze vy si tu pokozku musite prekrvit,tak ten pripravok aj rychlejsie posobi a uz nech si date na vlasy nie,nech to hlavne neni nejaky šmejd,nikdy neverte len tomu,co je na pripravku napisane,vzdy to najprv vyskusajte alebo sa poradte s tymi,co uz maju niektore pripravky preskusane a vedia,ze su dobre alebo po pripade zle.napriklad pripravky od schwarzkopf su velmi dobre,nevysusuju vlasy,ani pokozku a vlasy su po pripravkoch aj jemne a silne

collagen beauty

Mila cokoladka, napis mi email a poslem ti navod na velmi ucinnu kuru na vlasy. Moj e-mail: collagen.slovakia@gmail.com
Tu na to nie je dostatok miesta :-(

cokoladka

RNG, ja mam kucerave vlasy, ktore mi od nastich vobec nerastu (kadernik tvrdi, ze preto, lebo sa mi brckaveju). Co ma vsak najviac trapi je to, ze ich mam coraz viac riedkejsie. Poradil by si mi nejaku kuru? Dakujem

kevinka

Mne sa osvedcila kamilka a zihlava zakazym ked si umyjem vlasy samponom tak si oplachnem vlasy kamilkovym alebo zihlavovym cajom pomaha mi to .

cat

ja cim castejsie podstrihujem vlasy, tym rychlejsie mi rastu. pouzivam sampon s hroznovym vytazkom a je to viac ako ok.
co je ale uplna zieravina na vlasy:FRUCTIES ..ze spevnujuci sampon..ha ha..mozno ze spevni vlasy..potom co ti vsetky vypadaju!!!

zuzulik11

Mam problem s vlasmi ked umyjem vlasy potom stale mam suche vlasy,pouzivala som rozne sampony,adt a nepomohli mi.Porad mi aj aby mi islo skoro rast bo vlasy stale pomaly.