Vlasy - ako urychlit rast

summerka

Všetkým odporučujem tabletky VIADERM od Walmarku,Sú skvelé,vlasy sú oveľa kvalitnejšie,hustejšie,krásne sa lesknú,pokožka mladšia,zdravšia,bez sčervenaní a vyrážok...nechty boli oveľa pevnejšie a lepšie sfarbnené...je fajn ked sa k týmto tabletkám pridaju masáže vlas.pokožky vlasovou vodou napr.DIXI s výťažkami zo žihlavy...Tablety stoja 50ks asi 380sk a vlas.voda max 40 sk...je to lacný,dost rýchly a najma ucinny sposob ako lepsie vyzerat:)mne to na moje znicene vlasy a plet pomohlo perfektne uz po 2 tyzdnoch bolo vidno výrazné rozdiely

zrska

ahojte. mám hrozný problém už som zúfalá. hrozne mi padajú vlasy. bola som na špec. vyš. vlasov a tam mi povedali nemáte cibulky. liečim sa už pol roka. šanpon alizard a kera tonie. bolo lepšie. ale znovu sa to horší. papám aj zinok. som zúfalá. má niekto skúsenosť s vypadávaním a čo nato? dakujem

natalia5

kokosss nemozem uverit ,... nedavno mi padali vlasy tak ako kazdemu raz za cas mi volake padli ale teraz ako si citam tieto fora gulam ocami kolko mam na ruke vlasov ...... je to normalne ? kokooos helpnite mi nieco roti vypadaniu pliiz

chrissy2

mne sa tiez velmi nicia vlasy...aj si ich zehlim a pomaly mi rastu...pouzivam gliss kur-na poskodene vlasy...regeneraciu vlasov...a rozne balzamy a staram sa o ne...zehlenie obmedzujem lebo to pretazuje korienky a strasne mi vypadavaju vlasy...uvidite trochu obmedzite zehlenie vlasy sa potiahnu ale musite sa o ne starat:)

lucinka5555

ahpjte prosiiiim poradte mi njeco aby mi rychlejsie rastli vlasy .....a este njeco na vyrovnanie babz fakt prosiiim dakujem