Vlasy - ako urychlit rast

kikuus

ja som citala ze je to blbost ye cim viac strihas tym viac rastu..vlasy rastu od korienkov nie od koncekov takze tak..a neverim za za mesiac mozu niekomu narast o 6 cm..tak 2 3 to jeuz dost ale 6???to sa neda...

matqa

jaaj aha ale ked mas wela znicene newm ze ci to bude wela rast alee ked si odstrihnes taq ti to hned naraste saq jednej babe narastli za mesac takmer 6 cm

kikuus

ja nemam nejak extra kratke vlasy mam ich tak po kozy newiem ako to opisat inak :) ale mam ich dost znicene a xcem odstrihnut tak 7 cm ale kratsie vlasy ako teraz mat nexcem cize cakam kym troska dorastu aby som ich mohla zostrihnut

matqa

ludia je tu nekto kto pouziwal dixi a vlasy mu narastli od pliec po pas za menej nez rok?? ak hey taq odpovedzte plz aa pomaha tu niekomu B-KOMPLEX A MASAZ vlasovej pokozky na rast vlasov??

kikuus

hej aj mne sa zdaju krajsie vlasy a odfotila som si vlasy zozadu dnes a potom zase po mesiaci a uvidime rozdiel...davam si po tom este kondicioner nivea bo sa mi nelubi jak dixi vonia dufam ze to nevadi..teesiiim sa na dlhe vlaskyyyy!!